Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Zrcadla do předsíně a chodby Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Čarování se zrcadly – jaké pořídit do šatny či chodby?

Zrcadla fascinovala lidstvo pro svou údajně magickou schopnost po staletí. A ačkoliv doma s ním určitě rituály provádět nebudete, čarovat se s ním dá i tak – můžete pomocí něj opticky zvětšit malou místnost, prosvětlit ji, či odrazit světlo z jediného zdroje do tmavého kouta chodby. Může posloužit jako dekorace i k vytvoření takzvaného nekonečného prostoru, kterého docílíte postavení dvou zrcadel proti sobě. Do každé místnosti je třeba vybrat jiné zrcadlo, aby vyhovovalo tvarem, velikostí i detaily, jako je rám či kování. Dnes se podíváme na to, jaká zrcadla vybrat do předsíní či šaten.

Při posledním zkontrolování před odchodem i samotném oblékání je samozřejmostí mít se jak překontrolovat. Je tedy záhodno vybírat zrcadla velká tak, aby zobrazovala vaši postavu od hlavy až k patě, a byla dostatečně daleko umístěna, aby vám při pohledu do zrcadla nepřekážely pověšené žádné kabáty či šaty. Umístěte jej zároveň tak, abyste měli možnost dostatečně poodstoupit, a neměli zrcadlo půl metru před sebou. Vyvarujte se tedy umístění do úzkých chodeb či blízkosti venkovních dveří kvůli bezpečnosti. Mohlo by se vám také stát, že nově příchozí vás omylem praští dveřmi, když se zrovna budete kontrolovat před odchodem.

Ve velkých šatnách si můžete vyhrát s velikostí i rozmístěním, případně zvolit zrcadlovou celou jednu stěnu, před kterou se budete oblékat a parádit, a která vám současně poslouží, pokud máte v šatně prostor, ve kterém občas i cvičíte. U zrcadel v chodbách však zvažte tvar pečlivěji – tři souběžné vlnky jsou sice hezké na pohled, ale jste si jistí, že vás nebudou při prohlížení rozčilovat svým nepřesným odrazem? V potaz berte také pevné zavěšení, či ještě lépe namontování do zdi, pokud bydlíte s malými dětmi, mohly by si totiž v případě nedostatečně namontovaného zrcadla ublížit. Pokud máte v chodbě vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, zvolte jednoduchou možnost zabudování zrcadla do dveří skříně. Dnes máte možnost i nainstalování ochranné fólie na zrcadlo, která v případě rozbití zamezí rozsypání skla po zemi a zadrží jej.

Doplňkově můžete také k velkým zrcadlům do chodeb volit i menší zrcátka na stěně, ve kterých jen zběžně zkontrolujete svůj make up. Zároveň si znovu pomůžete s odrazem světla.

K zrcadlům také samozřejmě patří vhodné osvětlení. Jistě v chodbě či předsíni nějaké centrální máte, k zrcadlu však volte ještě lokální, nejlépe umístěno přímo nad ním, které vaši postavu dostatečně osvětlí. Pořídit si můžete i zrcadla, která mají osvětlení zabudovaná v sobě, či zrcadla, která vydávají infračervené záření, a hřejí.

Pokud máte malou či tmavou chodbu bez oken, nebojte se velkých, celoplošných zrcadel. Jednak vám svým odrazem prosvětlí celou jinak tmavou chodbu, a také ji šikovně opticky zvětší. Předsíň pak bude vypadat prostornější.

Zrcadlo by také mělo korespondovat s interiérem – k modernímu nábytku se například nebude hodit starožitné zrcadlo, a zase naopak. Zrcadlo by mělo vkusně doplňovat interiér a stát se jeho přirozenou součástí. V přítomnosti zrcadla byste se neměli cítit nepříjemně či nervózně – mělo by se stát přirozenou součástí interiéru.  


 

Nabízíte nebo sháníte zrcadlo?  
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>
   
 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN