Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Dlaždice a dlažba Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Něco o dlažbě...

 

Setkáváme se s ní každý den, kontaktu s ní se nevyhneme a je nejvýraznějším prvkem celého bytu.
Správná podlaha by měla být neklouzavá, praktická, odolná vůči poškození a vodě, a v neposlední řadě vkusně doplňovat interiér celého bytu.
Nebojte se volit do různých místností podlahy různých materiálů, jelikož každá místnost má jiné způsoby využití a dle nich je podlaha rozličně zatěžkávána a zkoušena. Rozdílné materiály je a jejich barvy či struktury je vhodné volit i z toho důvodu, že správná podlaha mnohdy dokáže sjednotit i nesjednotitelný interiér a nábytek a vytvořit ucelenější dojem z celého pokoje. Nesprávně zvolenou podlahovou krytinou naopak rozrušíte celý interiérový koncept.
Ve výběru krytiny podlahy můžeme vybírat ze tří základních typů – kamenitých, přírodních a umělých.
Další specifickou kategorií jsou také koberce, kterým se bude tento článek posléze také věnovat. Ačkoliv se naši předci museli spokojit s hliněnou podlahou vystlanou slámou, v dnešní době máme možnost mnohem rozmanitějších voleb, což nám dává při výběru více volnosti, zároveň nám však tolik možností komplikuje výběr.
Jak již bylo zmíněno, do různých místností je třeba vybírat jiný druh krytiny podle toho, o jakou místnost se jedná, a k čemu je využívána. 

 

Dlažba je typ podlahové krytiny, kterou si mnozí neumí představit jinde, než na chodbě. Působí na pohled velmi chladně, a tak ačkoliv je velmi odolná a snadno se udržuje, většina ji volí pouze do již zmiňovaných chodeb.
Pravdou však je, že ji lze využít v kterémkoliv pokoji kromě toho dětského, pokud se zvolí správně.
Zmírnit chladný dojem můžete tím, že ji nakombinujete s dřevěnou podlahou či položíte kusový koberec.

 

V panelákových bytech volte dlažbu s menší tloušťkou, abyste nezatěžovali stropní konstrukce, v domech však můžete volit masivní dlažbu a v kombinaci s podlahovým vytápěním můžete odložit papuče, jelikož se kamenná dlažba změní v kamínka, která budou příjemně hřát. 

 

Nabízíte nebo sháníte dlažbu nebo dlaždice?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN