Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Lavičky a sedačky na zahradu, zahradní lavice Česká Lípa

Prodám / Malá lavice

Náhled
Starší menší lavička, vhodná na zahradu. 115x80x56cm.

...více informací »

Cena1800 Kč
Datum24. 06. 2023
RegionLiberecký
MěstoČeská Lípa
UrčeníZahradní nábytek
DruhLavice

Zahradní lavice a sedačky

 

Zahradu si snad bez lavičky nelze ani představit. Patří k sobě už odjakživa a dávají možnost se na chvíli usadit a odpočinout si.
Definicí klasické zahradní lavičky byla vždy dostatečně dlouhá sedací plocha, čtyři nohy, opěradla pro ruce na každé straně i pro záda. Design zůstává ve většině případů neměnný, vybírat však můžete podle libosti z různých stylů.
Pokud již máte zakoupený zahradní nábytek a lavičkou chcete pouze doplnit zahradu, bude jistě vhodné vybrat ji tak, aby se k již zakoupenému zahradnímu nábytku hodila.
Vybíráte-li však lavičku do vzdálenějšího konce zahrady, dál od hlavního dění, můžete popustit uzdu fantazii a volit něco klasičtějšího a romantičtějšího. I tak však mějte na paměti, že bude lavice stát zřejmě neustále venku, snášet déšť, mráz i vysoké teploty.
Volte tedy odolné materiály a upravované a ošetřované dřevo. Vhodné je volit masiv, který působí nenuceně a přesto luxusně. Může být vyrobena z dubu, buku, smrku či borovice. Pořizovací cena není tak vysoká a splní estetický i praktický účel.


Připlatíte si za teak, jedná se však o luxusní dřevinu, která je odolná a působí nanejvýš líbivě.
Lavice z teaku můžete s přehledem nechat po celý rok venku, pouze ji čas od času namazat teakovým olejíčkem, který seženete v každém obchodě s nábytkem.
Materiálovou stálicí v lavicích jsou kovy, ačkoliv je můžete zkombinovat v klasice s dřevěnou deskou a železnými nohami. Desku můžete volit z rozličného dřeva, a konstrukci z železa nechat vyzdobit ornamenty. 

 

Nabízíte nebo sháníte zahradní lavici?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN