Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Koupelnové skříně a skříňky do koupelny Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Koupelnový nábytek a skříňky

 

Skříňky do koupelny jsou většinou buď malé, aby se prakticky umístily pod umyvadlo nebo velice útlé a vysoké, aby se vešly kupříkladu vedle umyvadla.
Ať chcete, nebo ne, skříňka by v koupelně neměla chybět. Je důležitou součástí koupelnového vybavení.


Slouží jako báječně úsporný prostor k uložení čistých ručníků, osušek, hygienických potřeb, možná i kosmetiky a čistících prostředků.

Zda zvolit dřevěnou, či umělohmotnou, záleží opět jen na tom, jak máte zařízený celý koupelnový prostor. Samozřejme by skříňka měla ladit s vybavením.

Co se údržby týká, opět se lépe udržuje umělá hmota, než dřevo, ale dřevo vytváří více teplejší dojem.

Do malých koupelen volte spíše skříňku s vířezem, která se prakticky zapasuje pod umyvadlo a nezabere tak mnoho prostoru.


Nezapomeňte na detaily 


Důležité je neopomenout ani detaily, které celkový vzhled koupelny dolaďují do dokonalosti.
Máme na mysli kupříkladu barvu koupelnových předložek před vanu, barvu ručníků, barvu držáku na kartáčky, či barvu dávkovače mýdla.

Podívejte se na celkový vzhled koupelny. Je-li laděna například do hnědo-bíla, i doplňky by měly být laděny do těchto barev, ale není nezbytně nutné, aby měly stejný odstin jako zbytek koupelny.
Máte-li kupříkladu celou koupelnu zařízenou do bílé a světle hnědé barvy, určitě nic nezkazíte tím, zvolíte-li doplňky v barvě tmavé hnědé. Naopak trochu celý prostor oživíte.

S barvami se dá různě hrát, avšak neměly by těžce kontrastovat. Tím máme na mysli, že lehké oživení koupelně rozhodně neuškodí, ale nic se nemá přehánět. V jednoduchosti je přece jen krása. U modro-bílé koupelny by byl hřích zvolit u doplňků kupříkladu růžovou, nebo červenou barvu. Zvolíte-li ale u černo-bílé koupelny kupříkladu zelené doplňky, neuděláte chybu. Koupelnu oživíte, protože černá utlumuje a dá se zkombinovat se vším. Zelená s bílou k sobě jdou také velmi dobře.
Jinými slovy černou a bílou můžete zkombinovat prakticky s jakoukoliv barvou, ale bude-li vaše koupelna laděna do tmavě modré barvy se světle modrou, pořiďte si doplňky ve stejné barvě. Zde není dobré experimentovat, protože vaše koupelna by následně mohla vypadat jako duha.


Zařízení a vybavení koupelny se vůbec nemusíte obávat. Nikde nejsou psaná pravidla, jak by měla koupelna vypadat.
Záleží jen na vás a vaší fantazii, jak si koupelnový prostor zařídíte.
Jen nezapomeňte, že důležitou roli, kromě estetiky by měla hrát také praktičnost a snadná údržba. Jedině tak se budete v této relaxační zóně cítit jako v paláci!

 

Nabízíte nebo sháníte koupelnovou skříňku?  
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN