Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Rustikální nábytek, stylový nábytek z masívu Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Stylový masivní a rustikální nábytek

 

Dřevěný nábytek a dřevěné doplňky hrají v našem životě velkou roli. Ne vždy si to však plně uvědomujeme.

Nábytek je součástí našeho života, který je velice důležitý. Dřevěný nábytek máme doma nebo na chatě snad všichni, v předsíni, kde můžeme mít botník, lavici, předsíňovou stěnu spojenou s věšákem a další doplňky.

Nedílnou součástí je nábytek také v kuchyni, v ložnici, obýváku a dalších pokojích, kde zastupuje postele a nejrůznější druhy skříní.
Často je celodřevěný nábytek nahrazován různými druhy materiálů, jako například nábytek z lamina, různých překližek a dalších. Na trhu je několik stylů, ve kterých můžeme celodřevěný nábytek vybírat.


Nábytek využíváme každý den, proto je důležité při jeho výběru dbát na kritéria, která jsou důležitá nejen při životnosti nábytku, ale i jeho vhodnosti v jednotlivých místnostech. Celodřevěný nábytek by měl být pro nás v první řadě plně komfortní a měl by splňovat také odolnost vůči různým vlivům (poškrábání, odolnost vůči vlhku, atd.).
Investice do kvalitního dřevěného nábytku se vždy vyplatí a mnohonásobně se vám to vrátí.

 

Stylový nábytek

Jak již napovídá samotný název nebo také označení nábytku, jde o stylový dřevěný nábytek. Nebo můžeme mluvit o stylovém nábytku z masivu, který je převážně inspirován z velké části nábytkem z historické doby, a to ve stylu od renesance po baroko.

Stylový nábytek je převážně bohatě zdobený po vzoru období baroka, jiný nábytek může být naopak jemně zdobený drobnými řezbami nebo také doplněný mosazným zdobením v podobě kování. Takto zdobený stylový nábytek obvykle nechá vyniknout dřevěné textuře samotného masivu.
Nábytek je vyráběn několika kvalitními výrobci, kteří mají na prvním místě kvalitu a provedení nábytku. Vyrábí se v různých stylech a kolekcích.

V nabídkách tedy můžeme najít velice pěkně designový nábytek od společnosti Triant, který dřevěný nábytek nabízí v kolekcích Classic, který je inspirován českou historií, kolekce Elegance nabízí nadčasový efekt, Harmony naopak reflektuje nejnovější trendy a kolekce Grand vyčnívá svou estetickou jednoduchostí.


Další česká společnost Český stylový nábytek ASTO a.s. vyrábí stylový nábytek z masivu buku a z dřevěných plátů dýhovaných bukem. Zakládají si na řemeslném opracování dřeva, kterému je věnována vysoká pečlivost.
Stylový nábytek tato společnost vyrábí do všech místností, kromě koupelny a toalety. Velice populární stylový nábytek je v poslední době z masivu v bílé barvě.


Stylový dřevěný nábytek se také vyrábí jako zahradní nábytek, který je vhodné chránit například pergolou proti povětrnostním vlivům. 

   

Rustikální nábytek je výjimečný nábytek. Bytelný, vysoce kvalitní a odolný.
Označení rustikální je synonymem starožitného nábytku. Nemusí však nutně jít o starožitný nábytek, protože to velice často je nový nábytek.
Pokud milujete dřevěný a masivní nábytek, který je opravdu bytelný, tak rustikální nábytek je pravá volba. Rustikální nábytek je vyráběn z masivu, je vysoce kvalitní a řemeslné zpracování je velice pečlivé. Rustikální nábytek je k dostání v několika barevných odstínech a v celé řadě rozměrů.


Tento nábytek je stvořen pro vybavení a doplnění netradičních interiérů. Obvykle se nábytek z masivu vyrábí z borovice nebo mahagonového dřeva. Vyznačuje se stylovým designem a netradiční povrchovou úpravou. Takový nábytek interiér oživí a dodá mu masivní vzhled. Každý díl nábytku je originál a často jde o velice elegantní nábytek.
Znakem kvalitního rustikálního nábytku je zaměření na detail a styl provedení.

 

Holandský nábytek

Stylová nadčasovost, kvalitní zpracování a konzervativní design jsou znaky, kterými se vyznačuje Holandský nábytek.
Vyrábí se z masivu a jde o kvalitní a stylový nábytek. Z holandského nábytku vyložené dýchá duch starých časů. Tento nábytek nikdy nezestárne. Vybavit interiér holandským nábytkem zajistí zútulnění vašeho bydlení nápaditým stylem z bohatého výběru nábytku všech možných druhů.
Vyrábí se převážně z pravého dubu. Holandský nábytek se také velice hodí na chalupy a chaty.
Holandský nábytek se pyšní krásným vzhledem, jedinečným stylem a vůní, dále také nabízí praktičnost, dlouholetou životnost a možnosti renovace.

 

Italský nábytek

Pokud si představíte Itálii a vidíte luxus, eleganci, styl a precizně provedený designový nábytek, pak italský nábytek je tou pravou volbou.
Italský stylový nábytek se vyznačuje luxusním a elegantním zdobením. Itálie totiž nabízí velký smysl pro detail a vysokou kvalitu.
Italský nábytek umožňuje výběr z luxusních kousků, které se hodí nejen do moderního interiéru, ale také na vybavení stylové chaty nebo chalupy.

Investice do italského nábytku se vyplatí, masivní nábytek je kvalitní a dlouho vydrží. Navíc italský nábytek je kvalita sama o sobě. Tím, že je dřevo univerzální, hodí se do každého interiéru. Dřevo je totiž tradiční materiál což ho dělá nesmírně vhodným kamkoliv. Navíc, pokud jste milovník retro stylu, pak vás italský nábytek přenese zpět o přibližně 30 let.

 

Provensálský a francouzský nábytek

Nábytek, který Vás jisto jistě uchvátí a okouzlí hned na první pohled je provensálský nábytek romantického stylu z prostředí francouzského venkova.
Nejčastější provedení tohoto nábytku je z masivu, vyrábí se hlavně z borovice nebo akátu. Zajímavá alternativa bydlení se nabízí ve vybavení interiéru provensálský nábytkem, domov hned bude působit jako starobylý venkovsky útulný příbytek.

Jako většina nábytku se i provensálský nábytek dá zakoupit jako celá sestava nebo jednotlivé kousky nábytku. Navíc tento styl nabízí možnost se zasnít a ocitnout se v interiérech s nádechem přímořských států, šarmu, venkovského stylu a originality. Nábytek je velice elegantní a luxusní a hlavně nepodléhá časovým a módním trendům.


Provensálský nábytek je inspirován ranou Francií, kdy se styl oddělil od klasické Paříže. Barvy jsou inspirovány čistotou a přírodou a také svěží a pestré barvy květin.
Obecně platí, že světlé barvy interiéru přidávají světlost a velikost. Naopak tmavé odstíny prostory zmenšují. Nábytek je velice ležérní a lehký.

 

Anglický nábytek

Anglický nábytek jak již sám název napovídá je inspirován Anglií v období 18. století z viktoriánské éry. Proto nábytek působí velice elegantně a luxusně, některé kusy nábytku také mohu působit jako starožitnosti. Tehdy měla Anglie čím dál tím větší moc a stála v popředí Evropy. Tehdejší období velice ovlivňovalo módu a udávalo trend, který se v dnešní době těší velkému obdivu a oblibě. Kdo by nechtěl mít doma nějaký ten kousek, byť malinký, Anglie.

Anglický nábytek je navržen velice jednoduše a střídmě. Je realizován z velmi kvalitního dřeva a provedení samotného nábytku je velice ladné a subtilní.
Charakteristickým znamením anglického nábytku v 18. století byla prohnut noha „cabriolet leg“. Na vývoj anglického nábytku také mělo vliv gregoriánské období, které způsobilo pozvolné prolínání francouzského rokoka, čínských a gotických prvků do provedení.
 

Anglický nábytek je velice střídmý z pohledu zdobení, dává však velké možnosti úložnému prostoru, nábytku s lehací plochou, postele jsou doplněny o nebesa.
Velice pečlivě vyrobeny a zdobeny jsou knihovny, různé malé skříňky, komody a skříňky určené pro psaní.
Nejznámějším stylem nábytku je Chesterfield, který vyrábí například značka Chesterfield Brand vyráběná v Thajsku.

 

Pokud zrovna vybavujete svůj domov nebo ho chcete předělat, potom je ideální investovat do kvality, která vám vydrží léta a také se vám odvděčí svou trvanlivostí a odolností. Nebo jen toužíte po malém kousíčku ciziny u sebe doma? Anglický nebo italský nábytek je na takový útulný a intimní koutek jako stvořený. 


Nabízíte nebo sháníte stylový či rustikální nábytek?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>


 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN