Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Osvětlení, svítidla, lustry, lampy, světla do obývacího pokoje, obýváku Česká Lípa

Prodám / Lustr

Náhled
Šesti rameny křystalovi lustr Možná dohoda

...více informací »

Cena1500 Kč
Datum03. 03. 2024
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
Česká Lípa
UrčeníOsvětlení
Druhdo obývacího pokoje

Jaké osvětlení do obývacích pokojů

 

Obývací pokoj je srdce domu. Přijímáme v něm návštěvy, odpočíváme, trávíme většinu času. Jeho osvětlení je nanejvýš důležité, jelikož se může významně podílet na tom, jak bude nakonec celá místnost vyznívat. A protože chceme, aby nám bylo v obývacím pokoji co nejpříjemněji a zároveň v něm trávíme nejvíce času, je třeba dobře propojit funkčnost s efektivností.

Centrální světlo v podobě lustru vám rozhodně nepostačí. Je třeba přizpůsobovat množství světla denní době či příležitosti a moci mezi jednotlivými zdroji světla libovolně přepínat.
Lustr je samozřejmě základ a jelikož je využíván nejvíce, volte kvalitní kompaktní zářivky či LED světla se silnějším výkonem, která budou šetřit vaši peněženku. Ovšem máte li nízký strop, volbou masivního a dlouhého kusu si spíše uškodíte. V tom případě je lepší volit menší stropová světla a doplnit je například vysokými lampami, které místnost opticky zvětší. Některé typy mají také příjemnou vychytávku v podobě ručního ovládání jasu, kdy můžete světlo kdykoliv ztlumit a navodit útulnější atmosféru, či se nenechat rušit při sledování televize odrazem světla. Barva světla by také neměla být chladná, sáhněte v obchodě raději po žluté barvě, či po tzv. teplé bílé. 

 

Nabízíte nebo sháníte osvětlení?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>
 
 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN