Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Masivní nábytek, celodřevěný nábytek z masivu Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Kvalitní dřevěný nábytek z masivu

Nábytek z masivu je ošetřen tak, aby byl ekologický. Bydlení s takovým nábytkem bude příjemnější a komfortnější.
Tento nábytek zaručuje dlouhou životnost a neuvěřitelnou odolnost. Do kvalitního nábytku z masivu se vyplatí investovat a bude sloužit dlouhá léta bez ztráty kvality.
Nábytek z masivu je vhodný pro celou rodinu. Tradiční technologie a voskovaná povrchová úprava dodávají nábytku nefalšovaný stylový ráz. Veškerý nábytek je vyráběn z výběrového smrkového, borového nebo dubového masivu.

 

Lidé, kteří si pořizují nábytek z masivu, mají ke dřevu obvykle silně emotivní vztah. Nábytek z masivu je nejzdravější nábytek, který existuje. Neuvolňují se z něj žádné nežádoucí či rakovinotvorné látky jako jsou např. formaldehydy, které se používají v pojivech dřevotřískových desek. Jedná se o stavební materiál, který je prověřený mnoha generacemi. Splňuje ta nejvyšší kritéria pro zdravý domov, a proto se doporučuje i dětem a alergikům.
Dřevěný nábytek se Vám jen tak snadno nerozbije a nerozviklá. Je zpracován tradiční stolařskou technologií. Je třeba brát v úvahu tvrzení odborníka, že masiv je charakteristický pro svou dlouhověkost a vydrží až desetkrát déle než nábytek z lamina.
Pro ošetření povrchu je třeba použít kvalitní dekorační vosky transparentní nebo tvrdý voskový olej. Lze je použít i na dětské hračky. Dojde-li k poškození nábytku, stačí nábytek jednoduše a lehce přebrousit a pak znovu navoskovat.
Vyšší počáteční náklady na dřevěný nábytek z masivního dřeva se časem vlastně promění ve velkou výhodu. Nebudete muset tento nábytek nahrazovat jiným.
Estetická hodnota stylového nábytku z masivu je rovněž typická svým krásným, přírodním a originálním vzhledem. Důležitá je jeho nadčasovost. Pokud si pořídíte nábytek z masivního dřeva a přinesete si ho domů, celý pokoj se naplní nenapodobitelnou vůní dřeva a pryskyřice. Dřevo vydrží vonět dlouho a tak bude přinášet do vašeho domova harmonii přírody.


Nabízíte nebo sháníte nábytek z masivu?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN