Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Židle do divadla a kina Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Pohodlí především

Návštěva divadla odjakživa byla hlavní kulturní záležitostí a způsobem, jakým smetánka i obyčejní lidé trávili svůj volný čas už odnepaměti. V dnešní době se k divadlům přidala i kina, kterých se otevírá každým rokem více a více, a ačkoliv už dávno nesedíme na dřevěných židlích, na výběru správných sedadel stále velmi záleží.

 

První dojem

Při vstupu do sálu je nutné udělat na návštěvníka skvělý první dojem. A co je to první, co kromě jeviště či plátna uvidí? Ano, samozřejmě sedadla. Ačkoliv si starší divadla zachovávají svou autenticitu a ponechávají svá původní sedadla, ta, často vyrobená z kůže či koženky, neodolávají zubu času, a jejich potah praská a rozpadá se. Dříve bylo zvykem taková sedadla pouze poopravit, ale dobrý dojem to jistě neudělá. A problém s koženkovými potahy je ten, že praskat budou neustále. Při onom neuvěřitelném množství návštěvníků není možné každé kožené křeslo zvlášť opečovávat. Kromě toho však také v zimě studí, a v létě jsou nepříjemná při kontaktu s holou pokožkou. Vyhněte se tedy kožence, a sedadla a křesla ve svém divadle, kině či auditoriu nechte potáhnout běžným čalouněním s měkkým polstrováním. Vybírat můžete z několika barev, které vkusně zapadnou do interiéru, a ještě umocní dobrý první dojem.

 

Sedadla by měla být především pohodlná. Koneckonců v nich divák stráví i tři hodiny, a nepohodlné sedadlo, na kterém se bude každou chvíli vrtět ve snaze najít vhodnou pozici pro sezení, mu zkazí zážitek. Vybírejte tedy sedadla tak, aby byla měkká, zároveň však pevná, a divák se do nich nepropadl, a současně z materiálu, který nekouše na holé pokožce. Vhodné jsou také syntetické materiály, které lze speciálně ošetřit, a tím dojde k usnadnění čištění možného znečištění. Každé sedadlo by také mělo mít své vlastní opěrky pro ruce. Návštěvníci se jistě neustále setkávají s případem, kdy mají dvě sedadla společné opěrky, a pokud tedy zajistíte ke každému sedadlo vlastní područky, vaši diváci to rozhodně ocení.

 

Sedadla by také měla být klasicky sklápěcí, aby nepřekážela divákům, zatímco budou před představením hledat své sedadlo, a přesunovat se uličkou. Pokud zařizujete sedadly kino, pomyslete také na místo na odložení pití – další zvýšení pohodlí diváka, a pro vás se také zamezí nepořádku, ke kterému by mohlo dojít při rozlití pití odloženého na zemi. Sedadla by také měla mít dostatečně vysoké opěrky pro záda, aby se mohl divák pohodlně usadit a opřít, zároveň však tak uzpůsobené, aby nepřesahovaly a neznemožňovaly výhled divákovi o řadu výše.

 

Nezapomeňte křesla sami otestovat – zkuste se do nich na nějakou dobu usadit, a zjistěte, zdali si umíte představit, že v něm strávíte ony dvě hodiny. Koneckonců chcete, aby se diváci cítili pohodlně a příjemně, a do vašeho kina či divadla se rádi vraceli za relaxací a odpočinkem.  
 

Nabízíte nebo sháníte vybavení kina nebo divadla?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>


 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN