Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Zahradní houpačky Česká Lípa


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Zahradní houpačky a houpací lavice

 

Máte zahradu, terasu nebo velký balkon?
Trávíte svůj volný čas rádi s knihou v ruce a ležení na lehátku už vám připadá nudné?
Pak je čas pořídit si zahradní houpačku či houpací lavici.


Zahradní houpačka vám nabízí vynikající způsob jak se odreagovat od všedních záležitostí. Houpačku ocení dospělí a především tím potěšíte své děti, které houpání milují. Trh nám nabízí velké množství různých houpaček od dětských až po velké rodinné houpací lavice. Tak jakou si vyberete?


Dětské zahradní houpačky


Každý si jistě vzpomene na své dětství, které jsme trávili venku, na hřišti či na zahradě u babičky. Často na těchto místech nechyběla houpačka, ať už zavěšená na strom, konstrukci či bidlo.
 

V nabídce je v současnosti nepřeberné množství houpaček určených pro děti. Své děti můžeme potěšit klasickou houpačkou na zavěšení se sedákem (plastový, dřevěný, gumový).
Tyto houpačky jednoduše zavěsíte na strom, trám, dřevěnou či kovovou konstrukci. Pro naše nejmenší jsou určeny bezpečné houpačky, ze kterých batole nevypadne – ať už dřevěné s ohrádkou, nebo plastové, které mají vysokou opěrku a jsou hluboké.

Větší děti ocení kyvadlovou houpačku (houpačka určena pro dvě děti) nebo houpačku ve tvaru hnízda (houpací závěsný kruh). Děti se na něm mohou nejen houpat, ale i v leže odpočívat. Pokud jste početná rodina, můžete si pořídit sestavu, kde je více houpaček pohromadě. Stačí jen vybrat z jakého materiálu sestava bude (kov, dřevo) a kolik houpaček potřebujeme.


Zahradní houpačky / houpací lavice


Nejen děti milují houpání. I dospělí ocení na své zahradě pohodlnou houpačku. Výběr houpačky nepodceňujte, důležitá je její stabilita, bezpečnost, ale i design a materiál, ze kterého je vyrobena.
 

Pokud již vlastníte zahradní nábytek, vyberte si houpačku ze stejného či podobného materiálu, tak aby prvky ve vaší zahradě byly sladěny.


Dřevěné zahradní houpačky


Milovníci klasického stylu si zamilují houpačku ze dřeva. Nesmíme ale opomenout péči, kterou je třeba tomuto materiálu věnovat. Nejčastěji se na trhu objevují houpačky z borovice, smrku, ale i tropických dřevin, jako je teak nebo meranti.


Kovové zahradní houpačky


Víte-li, že vám čas na údržbu schází, pořiďte si houpačku z kovu. Kov nepotřebuje téměř žádnou péči, lze ho nabarvit jakoukoliv barvou. Tím můžeme měnit vzhled naší houpačky. Doplníme-li ji podsedáky a polštáři, každý se nechá zlákat k příjemnému posezení a pohoupání.


Ratanové zahradní houpačky


Nádech luxusu a exotiky vnese do zahrady houpačka z ratanu. Bojíte se, že se nebudete umět o ratan starat? Pořiďte si houpačku z ratanu umělého. Málokdo rozezná, že se nejedná o přírodní ratan, je velmi odolný (dokonce i proti mrazu) a je naprosto bezúdržbový.


Doplňky


Zahradní houpačky či lavice jsou často vybaveny stříškou, ta nás chrání před slunečními paprsky. Nezapomeňte na další doplňky jako jsou polštáře a podsedáky. Vaše nová zahradní houpačka bude krásným a lákavým prvkem vaší zahrady.


Houpací křesla


Zahradní houpačky jsou dvou nebo třímístné. Jednomístné houpačky jsou také k dostání, vybrat si můžete z velké nabídky tzv. houpacích křesel. Jsou zavěšeny buď v kostrukci, nebo je možné je zavěsit např. na strom. Hodí se i do interiéru, upevnit je můžete na strop či trám. K dostání jsou ze dřeva, kovu, plastu, či z textilu.
 

Ať už si vyberete houpací křeslo, či houpací lavici, nebudete litovat. Vy i vaše rodina si chvíle strávené za příjemného houpání zamilujete. 


Nabízíte nebo sháníte houpačku na zahradu?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN