Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Zrcadla do předsíně a chodby

Náhled
zrcadlo do predsine

...více informací »

Cena300 Kč
Datum20. 05. 2022
Region
MěstoHradec Králové
UrčeníPředsíně a šatny
DruhZrcadla
Náhled
50 x 63 cm, super stav, nepoškozené. Vlastní doprava.

...více informací »

Cena1000 Kč
Datum02. 04. 2022
RegionMoravskoslezský
MěstoOpava
Bruntál
UrčeníPředsíně a šatny
DruhZrcadla
Náhled
Prodám starší zrcadlo, 80 x 65 cm, v dobrém stavu, stylový rám. Vážní zájemci pište na e-mail.

...více informací »

Cena1100 Kč
Datum02. 04. 2022
RegionJihočeský
MěstoStrakonice
UrčeníPředsíně a šatny
DruhZrcadla
Náhled
Prodám starší, poškozené zrcadlo přimontované ke dřevěnému podstavci s policí pro uložení věcí. Rozměry zrcadla jsou 50 x 75 cm.

...více informací »

Cena650 Kč
Datum02. 04. 2022
RegionVysočina
MěstoJihlava
UrčeníPředsíně a šatny
DruhZrcadla
Náhled
Nabízím k prodeji starší zrcadlo, stav viz. fotografie. Rozměry: 45 x 65 cm.

...více informací »

Cena800 Kč
Datum02. 04. 2022
RegionOlomoucký
MěstoProstějov
Olomouc
UrčeníPředsíně a šatny
DruhZrcadla
Náhled
Prodám zrcadlo vhodné do předsíně s ozdobnými okraji, viz. foto. Průměr samotného zrcadla je 36 cm, plus ozdoba. Zrcadlo je z kovu a ve výborném stavu.

...více informací »

Cena600 Kč
Datum02. 04. 2022
RegionÚstecký
MěstoLitoměřice
Ústí nad Labem
UrčeníPředsíně a šatny
DruhZrcadla

Čarování se zrcadly – jaké pořídit do šatny či chodby?

Zrcadla fascinovala lidstvo pro svou údajně magickou schopnost po staletí. A ačkoliv doma s ním určitě rituály provádět nebudete, čarovat se s ním dá i tak – můžete pomocí něj opticky zvětšit malou místnost, prosvětlit ji, či odrazit světlo z jediného zdroje do tmavého kouta chodby. Může posloužit jako dekorace i k vytvoření takzvaného nekonečného prostoru, kterého docílíte postavení dvou zrcadel proti sobě. Do každé místnosti je třeba vybrat jiné zrcadlo, aby vyhovovalo tvarem, velikostí i detaily, jako je rám či kování. Dnes se podíváme na to, jaká zrcadla vybrat do předsíní či šaten.

Při posledním zkontrolování před odchodem i samotném oblékání je samozřejmostí mít se jak překontrolovat. Je tedy záhodno vybírat zrcadla velká tak, aby zobrazovala vaši postavu od hlavy až k patě, a byla dostatečně daleko umístěna, aby vám při pohledu do zrcadla nepřekážely pověšené žádné kabáty či šaty. Umístěte jej zároveň tak, abyste měli možnost dostatečně poodstoupit, a neměli zrcadlo půl metru před sebou. Vyvarujte se tedy umístění do úzkých chodeb či blízkosti venkovních dveří kvůli bezpečnosti. Mohlo by se vám také stát, že nově příchozí vás omylem praští dveřmi, když se zrovna budete kontrolovat před odchodem.

Ve velkých šatnách si můžete vyhrát s velikostí i rozmístěním, případně zvolit zrcadlovou celou jednu stěnu, před kterou se budete oblékat a parádit, a která vám současně poslouží, pokud máte v šatně prostor, ve kterém občas i cvičíte. U zrcadel v chodbách však zvažte tvar pečlivěji – tři souběžné vlnky jsou sice hezké na pohled, ale jste si jistí, že vás nebudou při prohlížení rozčilovat svým nepřesným odrazem? V potaz berte také pevné zavěšení, či ještě lépe namontování do zdi, pokud bydlíte s malými dětmi, mohly by si totiž v případě nedostatečně namontovaného zrcadla ublížit. Pokud máte v chodbě vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, zvolte jednoduchou možnost zabudování zrcadla do dveří skříně. Dnes máte možnost i nainstalování ochranné fólie na zrcadlo, která v případě rozbití zamezí rozsypání skla po zemi a zadrží jej.

Doplňkově můžete také k velkým zrcadlům do chodeb volit i menší zrcátka na stěně, ve kterých jen zběžně zkontrolujete svůj make up. Zároveň si znovu pomůžete s odrazem světla.

K zrcadlům také samozřejmě patří vhodné osvětlení. Jistě v chodbě či předsíni nějaké centrální máte, k zrcadlu však volte ještě lokální, nejlépe umístěno přímo nad ním, které vaši postavu dostatečně osvětlí. Pořídit si můžete i zrcadla, která mají osvětlení zabudovaná v sobě, či zrcadla, která vydávají infračervené záření, a hřejí.

Pokud máte malou či tmavou chodbu bez oken, nebojte se velkých, celoplošných zrcadel. Jednak vám svým odrazem prosvětlí celou jinak tmavou chodbu, a také ji šikovně opticky zvětší. Předsíň pak bude vypadat prostornější.

Zrcadlo by také mělo korespondovat s interiérem – k modernímu nábytku se například nebude hodit starožitné zrcadlo, a zase naopak. Zrcadlo by mělo vkusně doplňovat interiér a stát se jeho přirozenou součástí. V přítomnosti zrcadla byste se neměli cítit nepříjemně či nervózně – mělo by se stát přirozenou součástí interiéru.  


 

Nabízíte nebo sháníte zrcadlo?  
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>
   
 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2023 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN