Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Nábytek do předsíně, šatny, chodby Hodonín

Náhled
Nabízím botník se čtyřmi oddělenými, úložnými prostory. Dvířka jsou vyklápěcí s kulatými úchytkami. Do botníku se vejde cca 15 párů bot. Váška a šířka botníku je 90 cm, hloubka je 20 cm.

...více informací »

Cena1190 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionJihomoravský
MěstoBřeclav
Hodonín
UrčeníPředsíně a šatny
DruhBotníky

Předsíň – vstupní vizitka každého domu

 

Předsíň bývá první věcí, kterou lidé z vašeho domova uvidí. Je tedy záhodno, aby vkusně reprezentovala celý zbytek domu, zároveň však splňovala všechny praktické požadavky jeho obyvatel. Návštěva totiž po chvíli odejde, vy však budete předsíň a chodbu využívat dnes a denně.

Proto je důležité pečlivě promyslet vyřešení odkládacích prostor a chytře zorganizovat úložný prostor tak, aby nic nepřekáželo, a zároveň bylo umožněno odkládat svršky a kabáty, kabelky i menší tašky, boty a deštníky, i mít kam pověsit klíče. Dnes již naštěstí máme spoustu možností, jak předsíň šikovně vyřešit s ohledem na její dispozice, a vypořádat se s velkým či malým prostorem i nedostatkem světla.

V následujícím článku si tedy ukážeme jednotlivé možnosti vyřešení úložných prostor a předsíňových sestav.

Klasické předsíňové stěny byly využívány po léta, a využívají se i dnes, avšak nabídka trhu se výrazně rozšířila, a pokud tedy máte v paměti babiččinu stěnu s pár háčky a věšáky, nevzhlednými šuplíky a velkými otevřenými botníky, které zabíraly spoustu místa, zrovna tuto představu hoďte za hlavu.
 

Dnešní stěny jsou mnohem lépe řešeny, a ačkoliv základ byl zachován, je řešen mnohem šikovněji, a na výběr máte z široké škály provedení, designů i materiálů.


Předsíňové nábytkové stěny se nyní vyrábí i rozložitelné na několik kusů, a můžete si tedy stěnu sami nakombinovat a seskládat a podle svého uvážení s celou sestavou manipulovat vzhledem k dispozicím chodby, jaké máte k dispozici. Zvolit můžete klasickou stěnu s věšáky a háčky, k ní přidat botník a komodu s šuplíky. Do stěny můžete nechat navrtat i zrcadlo, které má jednak estetickou, jednak praktickou úlohu – prohlédnete se v něm, než vyrazíte ven, zároveň však opticky prodlouží a zvětší malý prostor chodby. Barvu nábytkové stěny volte v případě malé chodby ve spíše světlých odstínech a vyvarujte se kombinaci vzorů, kterými byste si z už tak malého prostoru ještě více ukrojili.
 

Nábytková stěna může mít i zabudované sklápěcí sedátko, na které se posadíte při přezouvání, a dle potřeby jej znovu zvednete, aby nezavazelo při procházení chodbou. Dalším šikovným řešením pro úzké prostory jsou i úzké skříňky s malou hloubkou. K dostání jsou například coby botníky s vyklápěcími dvířky, které schovají vaši obuv, a zároveň si nebudete ukrajovat prostor otevíráním klasických dvířek. Využít se dá také prostor nad dveřmi a podél stěn, kam můžete zabudovat regály na odkládání kupříkladu sezónních věcí. A skříňky a regály s úspornou hloubkou můžete zabudovat i mezi dveře.
 

Pokud vás prostor předsíně zrovna neomezuje a počet osob vaší domácnosti je vyšší, avšak nemáte v domě místnost, kterou byste věnovali pouze oblečení, můžete chodbu zároveň využít i jako šatnu, a nechat si do ní postavit vestavěné skříně na míru. Ty vše schovají za svými posouvacími dveřmi, a v předsíni bude panovat pořádek a přehlednost. Volte je ve spíše tlumenějších odstínech dvou různých doplňujících se barev, abyste předsíň zbytečně nezahltili.

I s vestavěnými skříněmi je však záhodno pořídit klasické věšáky pro odkládání svršků a tašek, či větší botník s bočním prostorem na odkládání mokrých deštníků a lavici na přezouvání. Doplňkově je vkusné i zrcadlo, jež má na zadní straně tyč na zavěšení čehokoliv si budete přát, či zrcadlo s obložením v barvě vestavěných skříní, přičemž obložení má v sobě zabudované nerezové háčky. Na ty můžete zavěsit kupříkladu šaty či šátky, a když je zrovna nebudete využívat, zaklopíte je zpět do obložení. Nebudou tak působit rušivě a vystupovat z obkladu.
Ve velkých předsíních se nebojte přidat na originálních doplňcích a osobitých detailech, které jinak strohé velké místnosti přidají útulnější atmosféru.

 

Nabízíte nebo sháníte předsíňový nábytek?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN