Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Peřiňáky, prádelníky a truhly na prádlo Hodonín


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Hledáte vhodný peřiňák, prádelník nebo truhlu?

 

Potřebujete doplnit svou ložnici o úložný prostor, do kterého byste mohli uschovat své peřiny a polštáře a vůbec lůžkoviny tak, aby nepřekážely?
A aby Vaše ložnice vždy vypadala útulně a uklizeně?
K těmto účelům jsou ideální peřiňáky a navíc se k lůžkovinám dostává dostatek vzduchu, uchováme je tak neustále svěží.


Hned první věc, co na začátku potřebujeme, jsou rozměry daného peřiňáku, respektive volného prostoru, do kterého peřiňák umístíme, abychom vybrali ten správný. Věnujme pozornost také vhodnému umístění.
Pokud máme rozměry, můžeme začít se samotným výběrem. Díky dnešní internetové době, ve které je vše poněkud lehčí, si můžeme svůj peřiňák vybrat z pohodlí domova a nemusíme tak chodit po všech obchodech s nábytkem, abychom našli přesně ten, který se nám líbí a do domova hodí. Samozřejmě někteří naopak ocení možnost zajít do kamenného obchodu.


Můžeme vybírat z několika variant. Například z peřiňáků, které jsou šuplíkové, ideálně s odklápěcími předními dvířky. Můžeme také najít peřiňák, který je spojený s klasickou šuplíkovou komodou. Další typ je určený pro úschovu lůžkovin pod postelí, která úložný prostor v sobě zabudovaný nemá.

Záleží pouze na tom, abychom si vybrali variantu přímo pro nás. Materiál je také různorodý, ideálně bychom měli vycházet z materálu, ze kterého máme vyrobený nábytek v ložnici.
Stejně tak bychom měli vybírat i jeho barvu. Materiál tedy můžeme vybírat z lamina, který umožňuje zvolit nejširší možnosti dekoru a barevných variací.
Najdeme také i peřiňáky z masivu, které jsou odolné a bytelné. Cenově však nejlépe vychází lamino, je také velmi odolné vůči odřeninám a poškrábání a oproti dřevu nevyžaduje velkou a pravidelnou údržbu.


Peříňák nemusí být jen součástí ložnic a pokojů k uschovávání lůžkovin. Můžeme ho také využít i v dětském pokoji, jako ideální truhlu, ve které schováme dětské hračky. Díky předním výklopným dvířkům se lehce dají hračky vyndat a zase uklidit. Nejlevnější peřiňáky se dají pořídit již od 1200,- Kč.

 

Nebo naopak potřebujete domov doplnit perfektně padnoucím prádelníkem?
 

Prádelníky jsou vhodné do ložnic či pokojů na drobné prádlo nebo jej také můžeme využít na uschování různých utěrek, ručníků a dalšího prádla, které je vhodné mít vždy poruce a přesně vědět, kam sáhnout.

Prádelníky opět můžeme vybírat ze široké škály barevných variací a dekorů, z masivu nebo lamina a různě barevných lakovaných povrchů. Vždy je dobré volit takový materál a barvu, která nám bude ladit s ostatním nábytkem. Nebo naopak můžeme zvolit tmavší variaci a tím prostor, kde bude prádelník umístěn ozvláštnit. Pokud zvolíme světlejší barvy, můžeme prostor uměle zesvětlit.
 

A jak vlastně takový perfektně padnoucí prádelník vybrat?
Rozhodně podle rozměrů.

Místo, kde bude prádelník umístěn, si musíme dobře zvolit a také změřit. Poté můžeme vybírat a volit nejen materiál, ale i jeho barvu. Bez rozměrů totiž můžeme vybrat špatně a prádelník by se nemusel vejít na místo určení.
V dnešní době již existuje spousta variací prádelníků, od šuplíkových po celé delce prádelníku nebo také prádelníky se dvěma sloupci šuplíků, či klasické dvířkové komody, které jsou někdy doplněné malými šuplíky. Pokud chceme mít kvalitní a cenově dostupný prádelník, můžeme zvolit materiál lamino. Ten je odolný vůči škrábancům a odřeninám a není náročný na údržbu.


Pokud však chceme prádelník na špinavé prádlo, existují dnes možnosti od klasického proutěného koše, přes plastové prádelníky až po prádelníky z ratanu, které mohou mít i šuplíky. Vždy záleží na Vašem vkusu a stylu, ve kterém máte Váš domov uzpůsobený. Nebo naopak takovým to doplňkem, můžeme prostor ozvláštnit.

 

Nehledáte ani peřiňák a ani prádelník? To co hledáte je truhla!

Také se Vám líbi, když v zahraničních filmech vidíte před postelí truhlu nebo jen hledáte další možnost úschovného prostoru?
Je nepřeberné množství takových truhel, stačí si jen vybrat. Využití této truhly nemusí být nutně jen v ložnici, své místo najde i v dětském pokoji na hračky, oblečení nebo ložní prádlo, naopak v koupelně může najít využití na ručníky nebo jako uschovna čistících prostředků.
V chodbě či předsíní truhlu využijeme třeba jako lavici pro lepší obouvání bot a zároveň jako botník pro tolik nevyužívané boty, nebo dovnitř můžeme umístit deštníky, čistící a pečující prostředky na boty a další věci, které chceme mít uklizené. Takovou neobyčejnou truhlou můžeme vhodně a elegantně doplnit náš domov.
 

Truhly možná častěji využijeme jako doplnět chaty nebo chalupy. V každém případě, ať už truhlu umístíme kamkoliv, je nepřeberné množství z čeho se dá vybírat. Můžme se zaměřit na staré truhly a hledat je v antiku nebo starožitnostech, ale i různých specializovaných obchodů na starý nábytek, nebo také na nové moderní truhly, a ty najdeme nejen v kamenných obchodech, ale i na internetu.
Truhly dříve byly využívány jako dnešní skříně, proto jejich využití je velmi rozmanité.
 

Stačí tedy jen zjistit, co se nám líbí a co si vlastně přejeme do našeho domova koupit a pak stačí jen vybrat. A možná právě při hledání a vybírání narazíte na ojedinělý kousek, který jste původně ani nechtěli, ale do vašeho domova se perfektně hodí a příjemně ho doplní. 


 

Nabízíte nebo sháníte prádelník?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN