Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Laminátové plovoucí podlahy Hodonín


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Plovoucí podlahy z laminátu

 

Setkáváme se s ní každý den, kontaktu s ní se nevyhneme a je nejvýraznějším prvkem celého bytu.

Správná podlaha by měla být neklouzavá, praktická, odolná vůči poškození a vodě, a v neposlední řadě vkusně doplňovat interiér celého bytu.
Nebojte se volit do různých místností podlahy různých materiálů, jelikož každá místnost má jiné způsoby využití a dle nich je podlaha rozličně zatěžkávána a zkoušena. Rozdílné materiály je a jejich barvy či struktury je vhodné volit i z toho důvodu, že správná podlaha mnohdy dokáže sjednotit i nesjednotitelný interiér a nábytek a vytvořit ucelenější dojem z celého pokoje. Nesprávně zvolenou podlahovou krytinou naopak rozrušíte celý interiérový koncept.
Ve výběru krytiny podlahy můžeme vybírat ze tří základních typů – kamenitých, přírodních a umělých.
Další specifickou kategorií jsou také koberce, kterým se bude tento článek posléze také věnovat. Ačkoliv se naši předci museli spokojit s hliněnou podlahou vystlanou slámou, v dnešní době máme možnost mnohem rozmanitějších voleb, což nám dává při výběru více volnosti, zároveň nám však tolik možností komplikuje výběr.
Jak již bylo zmíněno, do různých místností je třeba vybírat jiný druh krytiny podle toho, o jakou místnost se jedná, a k čemu je využívána. 

 

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy prožily a dá se říct, že ještě prožívají, svůj boom. Jedná se o napodobeninu dřeva, kterou mnohdy díky druhům a typům laminátu laik od pravého dřeva ani nerozezná.
Na rozdíl od dřeva není laminát tak drahý ani náročný na údržbu. Snadněji se také pokládá, pokud volíte zámkový systém plovoucí podlahy.
Ačkoliv v zahraničí se podlaha spíše lepí, čímž se získá lepší odhlučněnosti, u nás se laminátové podlahy pokládají především v panelákových domech a bytech, kde je třeba používat podlahu okamžitě, což u zámkového systému není problém.
A co vlastně přesně znamená plovoucí podlaha se zámkovým systémem?
Takový typ podlahy se nikde nekotví, aby podlaha mohla tzv. "plavat" – podlahová konstrukce je oddělena od nosného základu i od všech stěn či stupaček.
V tomto způsobu pokládání podlahy je však problém, jelikož ji díky svému nekotvení můžou vadit kusy nábytku nad 200kg, čímž může vznikat problém například v kuchyních.

 

Než se tedy pro laminátovou plovoucí podlahu rozhodnete, rozmyslete si, co na ni hodláte pokládat, a jak moc je zatěžkávána místnost, do které ji chcete položit. 

 

Nabízíte nebo sháníte laminátovou podlahu?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN