Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Podlahy do domu a bytu, podlahové krytiny

Náhled
Venkovní desky, 60 x 60 cm, tlusté 5, 08 cm, těžké. 32 ks, 500 Kč/ks.

...více informací »

Cena16000 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionLiberecký
MěstoLiberec
UrčeníPodlahy
DruhDlaždice a dlažba
Náhled
Prodám korkovou podlahu ve tvaru 30 x 30 cm. Celé balení 1,6 m2/320 Kč.

...více informací »

Cena4800 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionOlomoucký
MěstoŠumperk
UrčeníPodlahy
DruhKorkové podlahy
Náhled
Nabízíme nové laminátové desky. Vážní zájemci pošlete kontakt na e-mail, ozveme se Vám. Obrázek je ilustrační.

...více informací »

Cena200 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionJihomoravský
MěstoVyškov
UrčeníPodlahy
Náhled
Prodáme laminátové, 1291 x 192 x 9 mm, balení po 1,97m2. Lze položit na podlahové topení, cena z m2 300 Kč. Celkem 12m2.

...více informací »

Cena3600 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionÚstecký
MěstoDěčín
UrčeníPodlahy
DruhLaminátové podlahy
Náhled
Nabízím nepoužitou dlažbu, nepoužitý zbytek z přestavby. Pro více info, napište e-mail.

...více informací »

Cena800 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionÚstecký
MěstoChomutov
UrčeníPodlahy
DruhDlaždice a dlažba
Náhled
Sháním materiál na položení laminátové plovoucí podlahy, plocha 15 m2. Nabídky mi prosím, zasílejte na e-mail.

...více informací »

Cena0 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionKarlovarský
MěstoKarlovy Vary
Sokolov
UrčeníPodlahy
DruhLaminátové podlahy
Náhled
Nabízím k prodeji dřevěné prkna, vážní zájemci pište na e-mail. Cena za m2/600 Kč.

...více informací »

Cena600 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionKarlovarský
MěstoKarlovy Vary
Sokolov
UrčeníPodlahy
DruhDřevěné podlahy
Náhled
Prodám nové dřevěné podlahy o ploše 10m2. Rozměry desek jsou různé, nutno vidět.

...více informací »

Cena7000 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionPlzeňský
MěstoDomažlice
UrčeníPodlahy
DruhDřevěné podlahy
Náhled
Nabízím nové korkové desky, které se do sebe skládají. Celková plocha desek je 32 m2, tloušťka 3,2 cm. Detail podlahy na fotce. Cena je 200 Kč na m2.

...více informací »

Cena6400 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionJihočeský
MěstoČeský Krumlov
UrčeníPodlahy
DruhKorkové podlahy
Náhled
Prodám koberec s nízkým vlasem a světle modrou barvou, více na fotografii. Rozměry koberce jsou 3,5 x 4 m, dá se samozřejmě i nařezat dle potřeby.

...více informací »

Cena1500 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionPardubický
MěstoSvitavy
Ústí nad Orlicí
UrčeníPodlahy
DruhKoberce
Náhled
Nabízím hrubě pletený koberec, vhodný například do předsíně nebo chodby. Je v dobrém stavu, starý cca 2 roky. Velikost koberce je 110 x 70 cm. Je velmi příjemný na dotek.

...více informací »

Cena550 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionPlzeňský
MěstoTachov
UrčeníPodlahy
DruhKoberce
Náhled
Bazarový koberec s nízkým vlasem v dobrém stavu o rozměrech 1,5 x 2,5 m, v barvě oranžovo-krémové.

...více informací »

Cena800 Kč
Datum16. 06. 2023
RegionJihočeský
MěstoČeský Krumlov
UrčeníPodlahy
DruhKoberce

Podlahové krytiny

Správná volba podlahy může ovlivnit vzhled celé místnosti a navíc v současné době není toto rozhodnutí, díky rozmanitosti trhu, nijak složité. Stačí jen vybrat materiál, barvu, rozměry podle zákazníkových preferencí a požadavků. Největší důraz je kladen na kvalitu, jelikož v případě podlahy je zde požadavek na dlouhodobou životnost. Pojďme se tedy podívat, jaké možnosti nabízí trh svým zákazníkům.

 

Dřevěné podlahy

V případě dřevěných podlah se jedná o investici, která se z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí. Dřevěné podlahy přináší do místnosti jak přirozený vzhled, tak barevnou i tvarovou rozmanitost. Předností dřevěných podlah je dlouhá životnost, tepelná a zvuková izolace i možnost renovace.

 

Dvouvrstvé dřevěné podlahy

Tyto podlahy jsou oblíbené zejména pro možnost využití podlahového vytápění a také své nízké výšce. Díky tomu je možné je navázat na jiné podlahové krytiny bez nutnosti dalších, interiérových úprav. Nosná část je ze smrkového dřeva, vrchní pak tvoří ušlechtilá dřevina, jejíž zpracování, jakost a typ záleží na volbě zákazníka. Jednotlivé části parket se lepí celoplošně, což zajišťuje lepší propustnost tepla a také menší hlučnost.

 

Třívrstvé dřevěné podlahy

Tento typ podlah představuje možnou alternativu za podlahu z masivu nebo laminátu. Je vyrobena ze tří vrstev. První tvoří dekor dřevěné podlahy, spodní dvě pak konstrukce lamel. Výhodou třívrstvé podlahy je možnost renovace broušením, které lze provést až třikrát po sobě, což výrazně prodlužuje životnost podlahy.

 

Masivní dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy jsou tvořeny jednotlivými prkny, která jsou zhotovena z jednoho kusu masivu. Jejich výhodou je možnost opakovaných renovací a záruka dlouhé životnosti díky kvalitním lakům nebo olejům. U tohoto typu podlah se nedoporučuje podlahové topení, ani umístění tam, kde je nestálá teplota a vlhkost. Následkem toho může být praskání nebo sesychání dřeva. Ideální teplota je mezi 17 – 23 C. Pokládka podlahy probíhá celoplošným lepením s fixací ke zdi.

Mezi největší výrobce masivních, dřevěných podlah se řadí společnost ESCO, se sídlem v Radomyšli. Ceny dřevěných podlah se pohybují od 900 Kč za m2, v závislosti na typu dřevěné podlahy.

 

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou levnější alternativou dřevěných podlah. Tento druh podlah se vyznačuje dlouhou životností, odolností proti poškrábán a snadnou údržbou (vysávání nebo vytírání). Vinylové podlahy nachází své uplatnění nejen v domácnostech, ale také v prostorách se zvýšeným provozem (hotely, restaurace). Oproti dřevěným podlahám je možné je použít v kombinaci s podlahovým vytápěním. Pokládka probíhá lepením jednotlivých dílů vedle sebe, bez nutnosti vzniku spár.

Luxusní vinylové podlahy, tzv. LVT (Luxury Vinyl Tiles), vyrábí nejstarší výrobce tohoto typu podlahovin na světě, britská společnost Amtico Internacional Ltd. Cena těchto podlah se různí v závislosti vyráběné kolekci a pohybuje se kolem 519 Kč za m2.

 

Laminátové podlahy

V případě, že se rozhodnete pořídit si laminátovou podlahu, je třeba zvolit kvalitní podlahovou krytinu. Je třeba brát v úvahu zátěž, které bude podlaha vystavena. Třídu zátěže je pak třeba volit podle intenzity využití prostor, kde bude podlaha položená. Dále je třeba brát v úvahu hodnotu oděru a podle míry využití podlahy, pak zvolit příslušný, odolný typ krytiny. K prodloužení životnosti slouží tzv. podložky pod laminátové podlahy. Navíc zajišťují teplenou izolaci a snížení hlučnosti podlahy při nášlapu.

Výrobou a distribucí plovoucích, laminátových podlah se zabývá například společnost ABH Design se sídlem v Brně, dále pak společnost Quick-Step, Floorwood.cz a.s. a další. Cena laminátové podlahy se pohybuje v rozmezí od 180 do 300 Kč za m2, v závislosti na stupni zátěže, tloušťce, odolnosti a vzoru.

 

Korkové podlahy

Korkové podlahy v sobě snoubí zajímavý design, pohodlnost při chůzi a odolnost proti poškození. Tyto podlahy jsou měkké, teplé, odolné vůči vodě a anti alergenní. Díky své pružnosti jsou vhodné při problémech s kyčli nebo koleny. Jsou jednoduché na údržbu. (vysávání).

Korkové podlahy vyrábí celá řada firem jako je Corkart, rodinná firma Meister nebo společnost Wicanders, největší výrobce korkových výrobků na světě a další. Cena za m2 se pohybuje od 150 do 2000 Kč.

 

Koberce

Volba koberce závisí na tom, do jakých prostor jej chcete umístit. Od bytových přes zátěžové až k hotelovým kobercům. Nelze opomenout ani tzv. čistící zóny, které zamezují nošení špíny a vody do vnitřních prostor. Dále je možnost zakoupení koberce na míru zákazníkových představ a v případě úzkých prostor pak pořídit tzv. běhouny. To jsou úzké koberce v metráži, které nachází své využití v chodbách, halách nebo schodištích.

 

Bytové koberce

Bytové koberce se pokládají do vnitřních prostor, kde nehrozí vysoká míra opotřebení. Koberce je možné zakoupit v dvou, tří, čtyř nebo pěti metrovém provedení, popřípadě kusové.

 

Zátěžové koberce

Tyto koberce, jak již název napovídá, jsou určeny zejména do komerčních prostor, ve kterých je kladen důraz na odolnost proti opotřebení. Své uplatnění najdou zejména v hotelech nebo restauračních zařízení. Dalšími sledovanými atributy jsou příjemný došlap, snadná údržba a zajímavý design.

 

Hotelové koberce

Při výběru hotelových koberců hraje důležitou roli kvalita, estetický vzhled, trvanlivost materiálu, snadnost údržby a v neposlední řadě také potřebné náklady. Nabídka hotelových koberců je široká, nicméně je třeba vybrat takový, který obstojí mnoho let, v nepřetržitém hotelovém provozu.

 

Reklamní koberce

Reklamní koberce slouží k originální prezentaci Vaši firmy, ať již na výstavách, veletrzích nebo vstupních prostorech. Tyto koberce se vyrábí metou vřezávání dalších koberců do základního koberce. Jedná se o ruční výrobu, kdy každý kus je originální. Tyto koberce nejvíce využívají pro marketing banky, pojišťovny nebo velkoobchodní podniky.

Výrobou reklamních koberců se zabývá společnost Czech K & G, spol. s. r. o, se sídlem v Praze Vršovicích. Dále pak společnost ETON s.r.o., z Valašského Meziříčí, nebo společnost Vopi s.r.o.

 

Marmoleum

Jedná se o nejekologičtější podlahovou krytinu s více než 150 letou tradicí. Marmoleum v sobě kombinuje přírodní materiály s vysokou odolností. Pokládka probíhá lepením k podkladu v podobě širších nebo užších prken, případně kostkového vzoru. Oblibě zákazníků se těší tzv. Marmoleum click, které snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje pohodlí a pocit tepla. Výborně se hodí do obývacího nebo dětského pokoje.

Výrobou a distribucí tohoto typu podlah se zabývá společnost Forbo s.r.o. Cena se pohybuje kolem 1000 Kč za m2

 

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby dotváří styl, a to jak soukromého, tak i veřejného prostoru. Společným jmenovatelem je kvalita s důrazem na prvotřídní vzhled. Jak obklady, tak i dlažby jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který je navíc jednoduchý na údržbu. Své uplatnění nachází zejména v kuchyni, koupelně, chodbě, terase nebo balkonu.

Ceny dlaždic se pohybují v rozmezí od 190 do 500 Kč v závislosti na požadované barvě nebo vzoru. Jejich prodejem se zabývá koupelnové studio a prodejna stavebnin firmy ESMAT s.r.o. ve Vyškově, a dále společnost SIKO nebo RAKO.  

 

Nabízíte nebo sháníte podlahu?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN