Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

Korkové podlahy

Korkové podlahy

Korkové podlahy v sobě snoubí zajímavý design, pohodlnost při chůzi a odolnost proti poškození. Tyto podlahy jsou měkké, teplé, odolné vůči vodě a antialergenní. Díky své pružnosti jsou vhodné při problémech s kyčli nebo koleny.
Jsou jednoduché na údržbu (vysávání).

 

Korková podlaha se vyrábí z dubu korkového, jenž je zajímavý svou strukturou a tím, že v sobě má malé vzduchové bublinky, kde vzniká skvělá zvuková a tepelná izolační vrstva.
Ačkoliv si můžete myslet, že korek na podlaze musí vypadat lacině, není tomu tak. Prodává se většinou v přírodním provedení, bez nalakování i s nalakováním, ačkoliv po položení je stejně nutno ji nalakovat kvůli odolnosti a výdrži.

Korková podlaha je měkká a šetrná vůči kloubům starých lidí, je cenově velmi dostupná a vhodná do panelových bytů.
Velmi vhodná je pro alergiky a je nenapadnutelná parazity. Mezi její další výhody patří nehořlavost a protiskluzovost. Ke všemu má tzv. "houbovou paměť" – tedy po svém zatížení se při odlehčení vrátí do původní formy.
Nevhodná je, pokud v domě máte podlahové vytápění, jelikož díky své přirozené tepelné izolaci nepropouští tolik teplo z vytápění.  

 

Korkové podlahy vyrábí celá řada firem jako je např. Corkart, rodinná firma Meister nebo společnost Wicanders - největší výrobce korkových výrobků na světě.
Cena za m2 se pohybuje od 150 do 2000 Kč. 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

     

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN