Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Starožitné a historické židle Vyškov


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Starožitné židle

 

Židle je nábytek, který je určen k sezení a k podpírání těla. Typickou součástí židle jsou opěrátko, sedátko a nosné části (většinou se jedná o 4 nohy, ale výjimkou nejsou více či méněnohé varianty). Židle může být i polstrovaná. Je určena pro jednu osobu a může kromě relaxačních účelů sloužit při stolování nebo při různé práci.
Židle je vyrobena téměř z libovolného pevného materiálu, ale mezi nejčastější patří židle vyrobené ze dřeva, plastu, kovu.

Nejen křesla vlastnila bohatý druh zdobení, ale už i například židle se pyšnily krásně soustruženými motivy. Bylo to vysoce elegantní a nádherné dílo.
Základní materiály využívané na tvorbu takto zdobeného nábytku byly vybírány z těch nejluxusnějších materiálů, jako je samet, brokát a různé druhy čalounění s polodrahokamy. Design byl potom podtrhnut pozlacením a jedinečnými květinovými vzory. 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

    

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN