Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Koupelnové osvětlení, svítidla, světla a lampy do koupelny Vyškov


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Osvětlení koupelny a WC

Koupelna bývá většinou tou první místností, do jaké se po ránu vydáme. I zde je tedy nutností volit hned dva druhy osvětlení, čímž po ránu ušetříme naše ještě ospalé oči a zároveň můžeme míru osvětlení přizpůsobit, jak zrovna potřebujeme.
Nejvhodnější a nejčastěji užívanou variantou bývá kombinace stropního osvětlení s osvětlením nad zrcadlem. Můžete volit klasické nástěnné svítidlo ve žluté barvě a nad zrcadla připevnit alespoň dvě zářivková světla v chladné bílé, prodávaná pod označením "denní bílá".  Mají vysoký index podání barev, a ocení je zejména ženy při líčení.
Pozor si musíte dát při výběru osvětlení vzhledem k vlhkosti celé místnosti a dbát na bezpečnost.
Koupelna se rozděluje celkem na čtyři zóny – zóna 0 jsou místa, která jsou v přímém kontaktu s vodou, zóna 1 jsou prostory nad vanou či sprchovým koutem, místa poblíž van a sprchových koutů jsou zóny 2, a nakonec místa, kde je styk s vodou minimální, tedy zóny 3. Osvětlení určená do koupelen bývají zpravidla podle těchto zón rozděleny a označeny. 

 

Chcete vložit poptávku nebo nabídku do kategorie koupelnového osvětlení?
Zde můžete inzerovat zdarma >>
 
 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

    

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN