Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

Kancelářské kontejnery, zásuvkové boxy ke stolům do kanceláře Karlovy Vary


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Co jsou kontejnery

 

Praktické šuplíkové kontejnery budou ideálním doplňkem psacího nebo PC stolu. Mohou sloužit k přehlednému ukládání dokumentace, kancelářských nebo psacích potřeb, které tak budete mít vždy snadno po ruce.

Úložný prostor mohou tvořit stejně velké, pod sebou umístěné zásuvky. Jejich čela jsou pro snadnou manipulaci opatřena různými úchyty a kvalitními pojezdy s valivým uložením.
K docílení dlouhé životnosti nábytku lze při výrobě použít lamino. Tento materiál vyniká mimořádnou odolností vůči mechanickému poškození, tvarovou stálostí a neměnností původního zbarvení. Jeho hladký povrch je navíc zcela nenáročný na údržbu.


Většina zásuvkových kontejnerů je na kolečkách pro praktickou manipulaci. Díky kolečkovým nohám se mohou lehce přemísťovat po místnosti. Přístavné kontejnery se vyrábí ve stejném stylu jako psací stoly a umožňují tak zvětšení pracovního prostoru.
Pro bezpečné uložení dokumentů slouží centrální zámek. Ten je uchycen v čele horní zásuvky.
Horní nízká zásuvka pro odkládání kancelářských potřeb může být pro přehlednost doplněna dělící příčkou. Další mají většinou stejnou velikost.
Dále mohou být zásuvky vybaveny blokací, která zajišťuje otevření vždy pouze jedné zásuvky.  

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

     

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN