Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

Zahradní skládací nábytek, kempingový nábytek na zahradu

Zahradní skládací a campingový nábytek

 

Kempinkový nábytek musí splňovat především jednu vlastnost. Musí být skladný.
Na dovolenou pod stan s sebou určitě nepovezete nic robustního a je tedy nutné najít kompromis v pohodlnosti a zároveň skladnosti a variabilitě.
Naštěstí už odzvonilo klasickým kovovým skládacím židlím, které i tak zabíraly moc místa a můžete si ve specializovaných prodejnách zakoupit skládací křesla, která složíte jedním pohybem a uskladníte v jednoduchém obalu.
Taková křesla mají dnes už klasické opěrky pro ruce i záda, jsou pevná, avšak pohodlná. Vybrat můžete i z variant, které mají v opěrce zabudované místo pro odložení pití.


Stoly mívají skládací či šroubovací nohy, některé i polohovací výšky. Mají tedy alespoň dvě, někdy však i tři až čtyři výšky – v poledne je tedy máte nejvýše pro oběd, odpoledne níž pro vaši kávu a navečer zcela dole, pokud chcete hrát karty či jinou stolní hru.

 

Nábytek si vozíte většinou autem, takže by hmotnost nemusela být tak stěžejní, přesto se však vyrábí konstrukce převážně z hliníku. Je odolná, přesto lehká pro přenos.
 

Z kempinkového nábytku můžete vybírat i z jiných doplňkových kusů, jako jsou snadno skladné skříňky.
Ty se využívají ve stanech, dávejte proto při výběru pozor, aby se vám skříňka do stanu vešla.
Doplňkově jsou k výběru také skládací lehátka, která mají obyčejně klasickou dřevěnou, kovovou nebo hliníkovou konstrukci a látkový potah pro sezení.
 

Ať už však budete vybírat kempinkový nábytek pro občasné dovolené, kdy jej pouze převezete autem, i tak dávejte pozor, aby byl i ve složeném stavu dostatečně skladný a nebojovali jste pak o každé volné místo.  

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

     

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN