Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Předsíňové sestavy, šatníkové stěny do předsíně, chodby a šatny

Náhled
Prodám rok starou predsinovou stenu

...více informací »

Cena1500 Kč
Datum06. 02. 2022
RegionÚstecký
MěstoÚstí nad Labem
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny
Náhled
Jedná se o skříňku v chodbě s úložným prostorem a zrcadlem. Rozměry - výška 190 cm, šířka 124 cm.

...více informací »

Cena800 Kč
Datum09. 01. 2022
RegionPardubický
MěstoPardubice
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny
Náhled
Buk, s. 150cm,hl. 42cm, v. 225cm

...více informací »

Cena4000 Kč
Datum11. 12. 2021
RegionStředočeský
MěstoKladno
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny
Náhled
Stěna rozměry v.187x68cm,dva šuplíky,dole vyklápeci dvířka-botník, tři věšáky, perfektní stav

...více informací »

Cena1500 Kč
Datum10. 09. 2021
Region
MěstoTřebíč
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny
Náhled
Jednoduchá odkládací stěna se 2 šuplíky a policemi za zrcadlovými dvířky. Šířka 124 cm, výška 192 cm, hloubka 34 cm.

...více informací »

Cena999 Kč
Datum09. 06. 2021
Region
MěstoPraha
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny
Náhled
Prodám sestavu do chodby: věšák s lavicí, oba s úložným prostorem. Délka 116 cm.

...více informací »

Cena3000 Kč
Datum24. 05. 2021
RegionMoravskoslezský
MěstoFrýdek-Místek
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny
Náhled
Nabízím sestavu skříní, vhodnou převážně do chodby, díky obsahu a rozvržení policových dílů, které obsahují speciální poličky a přihrádky na uložení bot a sezónních věcí. Bohužel rozměrově jsou dosti atypické, kvůli...

...více informací »

Cena8500 Kč
Datum24. 05. 2021
RegionJihočeský
MěstoStrakonice
UrčeníPředsíně a šatny
DruhStěny

Potřebujete věšák a botník do předsíně nebo chodby? Poradíme Vám, jak vybrat ideální předsíňovou stěnu!

 

Máte chodbu nebo předsíň, kde se Vám kupí různé boty, pantofle, bundy a kabáty? Nemáte si kam odložit klíče od bytu nebo od auta? Kam umístit kabelku a deštník, aby při odchodu nebyly zapomenuty?

Základem každé chodby nebo předsíně je věšák a botník. Jsou to velmi důležité věci, které by rozhodně neměly chybět v žádném domě nebo bytě a kromě toho je oceníte nejen Vy, ale i Vaše návstěvy.
Na věšák si odložíte bundy a kabáty v jakémkoli ročním období. Můžete si vybrat klasický věšák nebo i moderní na ramínka a třeba ho doplnit úložným prostorem v podobě skříně.
To stejné platí o botnících. Samozřejmě, že boty můžete jen tak odložit na podlahu, ale kdo má rád čistotu a pořádek, jistě ocení možnosti dnešních botníků. Nejen že Vám boty schová, ale můžete tak mít přehledně srovnané boty na různá roční období. Zároveň Vám zajistí, že nebudete mít zbytečně v chodbě nepořádek. Většina dnešních materiálů, ze kterých se botníky nebo závěsné stěny vyrábí, umožňují jejich povrch jednoduše udržovat.
 
Můžete si vybrat z různých možností, nebo si nábytek do chodby či předsíně jednoduše nakombinovat. Dnešní nabídky již umožňují zvolit různé varianty, pokud chcete pouze věšák, nebo jen botník. Ideální je ovšem kombinace věšáku s botníkem, který můžete doplnit úložným prostorem v podobě skříně na uskladnění tolik nepoužívaných bund, nebo také šuplíkovou skříňkou.
Záleží na Vás a také rozměrech Vaší předsíně. Pokud Vám to rozměry dovolí, rozhodně je dobré myslet dopředu, nezaměřit se jen na to, že potřebujete věšák a botník, ale myslet i na další využití a design. Chodba také může působit útulně a hezky díky správně zvolenému nábytku.
Vybírejte tedy předsíňové stěny, které obsahují botník s věšákem, ale také navíc nabízí úložný prostor v podobě skříně (ať už na pověšení oblečení na ramínko, nebo uzavíratelnou policovou skříň). V neposlední řadě také ženy jistě ocení, pokud předsíňová stěna bude mít zrcadlo a různé šuplíčky pro odložení drobností. Dalším bonusem stěny je sedák pro pohodlné obouvání.
 

Materiál předsíňové stěny 

U předsíňových stěn je nutné myslet na materiál, ze kterého bude stěna vyrobena. Obvykle se do předsíní doporučuje dávat takový materiál, který je nejvíce a nejdéle odolný proti poškrábání a odření, protože se tento nabytek velmi často používá.
Materiál, který má takto vysokou odolnost, je nejvhodnější a nejpraktičtější, je jím lamino. Vydrží nejvíce těchto zátěžových situací a také si můžete vybrat ze široké škály barevných možností. Dále můžete vybírat z masivu, obvykle se používá smrkové nebo borovicové dřevo, protože dřevo vytváří pocit příjemného a hřejivého dojmu. S tímto materiálem se však pojí pravidelná údržba, která obnáší občasné broušení a nalakování. Pokud chcete vytvořit dojem nejvyššího stylu a noblesy, vyberte si dýhy, obvykle se využívá dubové dřevo, je to ale také nejdražší možná varianta. Kromě vysoké ceny je zde také nutné dělat častou údržbu, ať už čístícími nebo leštícími prostředky, tím mu prodloužíte jeho životnost a krásu.
Nebo také můžete mít i moderní materiál (MDF), který se chová a vypadá jako dřevo (např. dvířka kuchyňských linek).
Vrchní fólie, která chrání povrh, tak může být v mnoha barevných kombinacích nebo dřevěných dezénech. Jsou to levnější varianty, avšak velmi náchylné na poškrábání, odloupnutí rohu a také trpí ve vlhku.
 

Barva předsíňové stěny

Nevíte si rady s výběrem barvy? Samozřejmě záleží na Vašem vkusu. Nezáleží tolik na tom, zda budete mít předsíňovou stěnu tmavé či světlé barvy. Nicméně vždy je dobré ladit nábytek v takových barvách, aby se Vám hodil do bytu. Nejideálnější barevná kombinace je světlý nabytek, pokud máte malou a tmavou chodbu. Světlou předsíňovou stěnou docílíte optického zvětšení prostoru a také jeho pro světlení. Pokud bude ještě stěna doplněna zrcadlem, opět podporujete optické zvětšení a prosvětlení prostoru. Pokud máte chodbu nebo předsíň, kam Vám oknem nebo skrze dveře proniká světlo, můžete si dovolit nábytek tmavší barvy.
 
Vždy vybírejte dostatečně dopředu a vše si pořádně promyslete. Dispozice Vaší předsíně či chodby, kam chcete umístit věšák s botníkem, nebo ideálně celou stěnu, hlavně její rozměry.
Dále je nutné si uvědomit, kolik financí chcete do stěny investovat a podle toho také vybírejte materiál. Jak již bylo výše zmíněno, nejvýhodnější cenově i dlouhodobou odolností je lamino, to také nabízí i různé barevné možnosti a dezény. A pokud si nevíte rady, nebo si nejste s výběrem jistí, obraťte se na odborníka. Ve vybraných obchodech Vám jistě s výběrem rádi pomohou.
 
Nabízíte nebo sháníte šatní stěnu do předsíně?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>
 
 
 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2022 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN