Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Police a regály do skladu


 

V této kategorii nebo v tomto regionu se nenachází žádný inzerát...
Vložte sem svou nabídku nebo poptávku jako první!

 


 


 

Využití polic a regálů

Boj s místem a jeho dokonalým využitím je problematikou každého, kdo vlastní sklad nebo potřebuje úložné prostory.
Chytrým umístěním různých regálů a polic se dají vykouzlit volná místa, o kterých by se mnohým ani nezdálo.
Z nevyužité stěny se tak dá vyrobit prostor, do kterého se skryjí všechny potřebné věci, zboží pro zákazníky nebo jen zrovna nepotřebné předměty.
Sklady a skladové prostory se týkají nejen velkých podnikatelů, kteří potřebují mít zásoby svého zboží pěkně pod dohledem, ale také malých prodejců. Dnes už ale regály a police nemají pouze praktické využití. Dají se sehnat opravdu krásné kousky, které budou lahodit oku, a práce s nimi bude pro jejich majitele potěšením.

Police, které jsou do skladů využívány, se vyrábějí z velice odolného materiálu, aby dokázaly udržet i opravdu těžké věci a zároveň se neponičily. Tito designoví pomocníci se dnes dají sehnat za příznivé ceny a na trhu je jich opravdu velká nabídka.
Můžete si vybrat police klasické z dřevotřísky, dřeva, kovu a plastu nebo zabrousit do trošku extravagantnějších materiálů jako je například sklo nebo masiv. Využití polic do skladu nezná mezí. Dají se připevnit na téměř jakýkoli povrch a budou pevně držet na každé stěně.
Na police se často dávají i různé úložné boxy, které pomáhají ještě více udržet pořádek a přehled ve věcech.


Police se dají dělit na více druhů. Asi nejznámější je police samonosná, která má právě ve skladech největší využití.
Velmi oblíbené jsou také police rohové. Rohové police dokáží využít i to poslední místo v místnosti tak, aby se i tam dalo uložit velké množství věcí.
Police mohou být dále zaoblené nebo oblé. Výběr je na dnešním trhu opravdu velký a přijde si tak na své i ten nejnáročnější zákazník. Police se dají sehnat také v různých velikostech a je jen na vás, jestli si vyberete polici menší, větší nebo úplně obrovskou, třeba přes celou zeď místnosti. Pokud si třeba namontujete do svého skladu nějakou polici a zjistíte, že byste potřebovali další, není problém, prostě si pořídíte další policový díl a problém je vyřešen. Velkou výhodou polic všech materiálů, je jejich snadná údržba. Ta není nijak náročná a není zapotřebí žádného speciálního přístupu. Police stačí čas od času přetřít prostředkem odpuzujícím prach a je hotovo.


Dalším pomocníkem do skladu jsou oblíbené regály. Regály jsou už dlouhá léta nedílnou součástí všech maloobchodů i velkoobchodů a dokonce se těší velké oblibě i v mnoha domácnostech.
Velkou výhodou regálů je fakt, že jsou velice dobře přehledné, dají se postavit téměř kamkoli a manipulace s nimi je tak jednoduchá, že to zvládne i dítě. Jedinou nevýhodou těchto pomocníků při skladování může být to, že v případě nepotřebnosti zabírají místo. Regálů je tolik druhů, že si vybere úplně každý. Můžete si pořídit regál až do výšky několika metrů, zaměřit se na jeho šířku nebo si koupit regál, který bude pro vaše potřeby stoprocentní v obou směrech.
Pokud vám jde o jednoduché přemisťování regálu, pořiďte si regál s kolečky, který přemístíte kdykoli budete potřebovat.

Nejznámějším druhem regálu je regál přístěnný a regál oboustranný. A pokud by vám scházelo v regálu místo, připojíte přídavný modul, který problém vyřeší. U přístěnných regálů se často používá i rohový modul, díky kterému může regál plynule pokračovat další stěnou.
Nejčastějším materiálem, z kterého jsou regály vyráběny, je kov. Tyto regály tak mohou být pevné, odolné, lehké, ale stabilní zároveň. Vedle kovových regálů jsou ještě velmi často vidět klasické dřevěné regály, které dokáží moc hezky plnit mimo funkce praktické i funkci estetickou. Můžeme se ale také setkat s regály plastovými nebo s regály, které jsou kombinací více materiálů.
Regály, stejně jako poličky nepotřebují žádnou zvláštní péči a na údržbu nejsou náročné.  

 

Police a regály do skladu

Skladové regály mají velmi široké uplatnění. Mohou být skvělým pomocníkem v obchodě, kanceláři i v archivu.
Jsou většinou velmi lehké, abychom je mohli snadno přenést, kdykoli budeme potřebovat. Zároveň se vyznačují skvělou stabilitou. Speciální povrchová úprava zajistí, že se hned tak neopotřebují a vydrží nám i v náročnějších podmínkách.

 

Jedním ze zástupců jsou euro regály, které jsou založeny na bezšroubovém systému. Jednotlivé segmenty regálu do sebe velmi jednoduše zapadají a jsou snadno nastavitelné co se výšky jednotlivých podlaží týče. Regály lze také nastavovat do délky, můžeme dosáhnout nekonečně dlouhých řad. Regály jsou zároveň velice stabilní a pevné, připravené i pro těžké zboží nebo materiály.

 

Základními přednostmi policových skladových regálů jsou snadná montáž a široké univerzální využití. Regály si zakoupíme již předmontované, a tudíž kompletní boky jsou již vcelku. Konečná montáž na místě nám zabere několik málo minut, stačí zasunout jednotlivé nosníky a police do regálových bočnic. Celý tento systém skladových regálů je bez jediného šroubu. Regály můžeme řadit vedle sebe do libovolně dlouhých sestav, můžeme také zvolit počet jednotlivých polí nad sebou. Na jednu polici můžeme naložit minimálně 150 kg, dle délky nosníku až 260 kg. Celý regálový sloupec potom unese 1700kg.

 

Regály můžeme dělit na:

 

Policové kovové regály – tyto jsou určeny k profesionálnímu skladování dokumentů i zboží. Jejich montáž nám zabere jen pár minut. Jedná se o nejžádanější regálový systém.

 

Paletové regály – hodí se ke skladování všech druhů palet. Můžeme do nich uložit EURO palety na šířku i na délku, tyto regály se hodí hlavně pro logistická centra.

 

Regály do archivů – tyto regály jsou speciálně zkonstruovány pro profesionální skladování a bezpečnou archivaci nejrůznějšího zboží. Můžeme do nich ukládat šanony, boxy, knihy a další věci.

 

Regály na pneumatiky – tyto regály najdou nejlepší uplatnění v autoservisech, dílnách, garážích a opravnách. Jsou velice variabilní, takže do nich můžeme snadno uložit velké i malé pneumatiky všech možných typů a rozměrů

 

Regály nerezové – tyto regály oceníme hlavně v oblasti gastronomie. Police u těchto regálů mohou být plastové, roštové i plné s nerezovým plechem. Tyto regály si můžeme nechat upravit dle vlastních potřeb.

 

Konzolové regály – tyto regály se hodí k ukládání materiálu deskového nebo tyčového charakteru. Do nich zakládáme věci většinou pomocí vysokozdvižných vozíků nebo jeřábů. Mají vysokou nosnost, tudíž jejich uplatnění nalezneme hlavně ve velkých skladech.Nabízíte nebo sháníte vybavení skladu?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>


 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN