Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Lavice do předsíně a chodby

Náhled
kovová konstrukce, dřevěné sedátko, 60x40, výška 45, 70, zachovalá, nepoškozená, mohu zaslat

...více informací »

Cena700 Kč
Datum13. 11. 2023
RegionPlzeňský
MěstoPlzeň
UrčeníPředsíně a šatny
DruhLavice a stoličky
Náhled
Lakovaná, hnědá, dřevěná, dobrý stav. 135 cm x 40 cm x 48 cm.

...více informací »

Cena1500 Kč
Datum06. 03. 2023
RegionKrálovéhradecký
MěstoTrutnov
UrčeníPředsíně a šatny
DruhLavice a stoličky
Náhled
Prodám krásnou, zachovalou lavici, vhodnou převážně do chodby. Lavice má úložný prostor na body nebo třeba na boxy. Délka lavice je 135 cm a výška je 55 cm. Doprava dohodou.

...více informací »

Cena2100 Kč
Datum06. 03. 2023
RegionÚstecký
MěstoTeplice
Ústí nad Labem
UrčeníPředsíně a šatny
DruhLavice a stoličky
Náhled
Prodáme lavici, kterou jsme měli v chodbě na chatě, ale je udržovaná a může být i v bytě nebo rodinném domku. Lavice má dvě police pod sedákem, třeba na boty. Vše jde krásně vidět na fotce. Velikosti lavice jsou 95 x 55 x 45 cm.

...více informací »

Cena750 Kč
Datum06. 03. 2023
RegionOlomoucký
MěstoProstějov
UrčeníPředsíně a šatny
DruhLavice a stoličky
Náhled
Prodám lavici vhodnou do chodby či předsíně, vhodnou i jako úložný prostor, například pro uložení sezónní obuvy. Lavice je v dobrém stavu, v bílém provedení a je nalakovaná. Šířka lavice je 60 cm, hloubka 45 cm a výška 50 cm....

...více informací »

Cena1100 Kč
Datum06. 03. 2023
RegionJihočeský
MěstoStrakonice
Klatovy
UrčeníPředsíně a šatny
DruhLavice a stoličky

Prodám / Lavice NORDEN

Náhled
Prodám cca rok používanou lavici Norden (bříza). Lavice je v dobrém stavu, nebyla venkovní. Upřednostňuji osobní vyzvednutí. Rozměry: Délka: 150 cm Šířka: 35 cm Výška: 45 cm

...více informací »

Cena900 Kč
Datum06. 03. 2023
RegionKrálovéhradecký
MěstoNáchod
UrčeníPředsíně a šatny
DruhLavice a stoličky

Jakou zvolit lavici do předsíně?

Máte v předsíni místo a nevíte jak ho využít? Nebo Vám tam naopak něco chybí?
Vyberte si pohodlnou a zajímavou lavici!
 
Lavice v předsíni nebo chodbě je velmi praktický doplněk. Nejen, že Vám může skvěle doplnit chodbu, ale také splní svůj účel. A to, že si na ni můžete nejen odkládat různé věci, ale v první řadě je nápomocna při obouvání nebo zouvání bot.
Materiálů, ze kterého se vyrábí lavice, je velké množství. Můžete si vybrat lavice kovové, z masivu nebo lamina. Ale také můžete volit jejich různé kombinace. Jde spíš o to, co se Vám osobně líbí a také co se Vám do předsíně nebo chodby hodí. Typ materiálu volte tedy podle nábytku, který již máte. Výše zmíněné materiály jsou velmi odolné.
 
Kovová lavice je nejméně náročná na údržbu, jen barva, kterou bude natřená, se časem může odřít. Proto je nutné jednou za čas kovovou lavici znovu natřít.
Pokud zvolíte materiál z masivu, je to velmi dobrá volba. Masiv je kvalitní materiál, cenově však dražší. Je dobré také myslet na to, že masiv je náročnější na údržbu, jednou za čas je nutné ho obrousit a znovu natřít, aby jeho odolnost byla co nejdelší. Také se musí udržovat přípravky určenými na povrchy z masivu.
Nejideálnější a cenově nejdostupnější variantou je lamino. Tento materiál je velmi odolný vůči oděru a vnějším nepříznivým podmínkám. Nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu.
Variant materiálů lavic je více, zde jsou uvedeny nejběžnější.

Barevný odstín opět laďte tak, aby se Vám shodoval s barvou nábytku, který už v předsíni máte. Polstrování nemusí mít všechny lavice, je však daleko pohodlnější sedět na polštáři, než na samotném kovu či dřevě. Je samozřejmě na Vás, zda zvolíte lavici s polstrováním (čalouněním) nebo bez. Pokud však tuto variantu zvolíte, je mnoho různých variant. Jednou z velmi kvalitních materiálů polstrování je kůže nebo koženka. Obě jsou relativně nenáročné na údržbu, ale rozhodně dodají lavici luxusnější nádech.
Nejlepší možnou variantou lavice v předsíni je lavice s úložným prostorem. Může být několik možností, ale prostor, kam něco můžete uložit nebo schovat se vždy využije.
Úložný prostor ocení majitelé bytů i domů, které nejsou tolik prostorné. Prostor, kam uložíte věci, může sloužit na uschování lžíce pro snadnější obouvání, také čístící prostředky na boty a další.
Existují lavice, které pod sedací částí mají úložný prostor, jiné jsou naopak doplněné vhodnými zásuvkami, které umožňují věci skladovat. Nebo lavice, které naopak slouží i jako botník.
 
Můžete zvolit velmi elegantně vypadající lavice a světlým potahem tak doplnit světlý nábytek v předsíni, který podporuje optické zvětšení a prosvětlení místnosti. Pro náročné a domácí kutily je tu také varianta, kterou si můžete předsíňovou lavici ozvláštnit a sami vyrobit. Zbyly Vám barevné bedýnky od lahví? Proč je ještě jednou nevyužít a nevyrobit si z nich velmi pestrou a zajímavou lavici do předsíně.
Záleží vždy na vkusu každého z Vás a také na tom, jaký již doma máte nábytek. Vždy je však lepší volit takový kus nábytku, který se Vám do předsíně nejlépe hodí a prostor vhodně doplní. A jak je patrné, je možné vybrat z velkého počtu možností. Opět je důležité myslet na rozměry daného nabytku a také vybrat správný a vhodný materiál, aby se lavice stala Vaším oblíbeným kusem nábytku.
 
Nabízíte nebo sháníte předsíňovou lavici? 
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>
 
 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2024 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN