Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

Koupelnové police, věšáky, poličky do koupelny

Držáky a věšáky na ručníky

 

Držák na ručníky je praktickým němým sluhou, kterého nevyužijeme jen na ručníky, ale i na župany, možná na odložení oblečení.
Obvykle se umisťuje vedle umyvadla, ale není to pravidlo. Najít ho můžeme i poblíž vany, nebo sprchového koutu. Ručníky a osušky na něm lépe usychají.
V případě, že je v koupelně méně místa, praktickým řešením je věšák přídělaný ke dveřím koupelny.

Držáky na ručníky se nejčastěji vyrábí z chrómu, nebo oceli. Většinou se skládají z několika kovových tyčí umístěných v malém rozestupu u sebe. Najít můžete ale i takové, které jsou posuvné, takže ručníky můžete mít poskládané nad sebou, nebo dokonce srolované do ruličky.

Dveřní věšáky bývají nejčastěji z umělé hmoty, ale sehnat se samozřejmě dají i z kovu. Mají tu nevýhodu, že ručníky na nich nevypadají uhlazeně složené, takže estetický dojem zde trochu pokulhává.

Co se usychání mokrých ručníků týká, nepraktické jsou i držáky ručníků, kde jsou ručníky stočeny do ruličky nad sebou.

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

     

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN