Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Dětské židle k pracovnímu a psacímu stolu

Správné pracovní židle pro děti

 

Dětská pracovní židle je hned po pracovním stole druhou nejdůležitější částí dětského pokoje.
Dítě se v ní musí cítit pohodlně, protože v ní po škole bude trávit hodně času. Měla by zapadat do interiéru pokoje a splňovat požadavky nastavitelnosti.

 

Pravidla výběru

Pro židle platí, že čím nastavitelnější, tím lepší – stejně, jako u stolů. Také by se měla dítěti líbit vzhledově, aby v ní sedělo rádo.
Je vhodné vybírat ji s nastavitelným pracovním stolem najednou a zeptat se dítěte, jestli se mu u vybraného stolu právě s tou židlí dobře sedí a jestli se mu kombinace nábytku tak líbí.
Židle by měla mít nastavitelnou minimálně výšku – tak, aby úhel svíraný koleny dítěte (když sedí s nohama kolmo k zemi) byl 90°, což napomáhá i srovnání jeho páteře. Do dětských pracovních židlí rozhodně není škoda investovat, mají velký vliv na správný růst Vašeho dítěte. Děti by v žádném případě ani po delší době sezení na židli neměla bolet záda, pánev ani nohy.

 

Další možnosti

Dítě může mít ruce opřené o područky, které se dají zakoupit jako volitelné příslušenství, doporučují se pro lepší stabilitu sedu dítěte a přesnější držení jeho těla. Dále by dítě sedět ani v předklonu, ani v záklonu, čehož docílíme správným nastavením zádové opěrky.

Nedoporučujeme pořizovat dětem židle s motivem jejich oblíbeného filmu, jelikož bývají náladové jako počasí a židle by se jim proto mohla rychle omrzet. Vhodné jsou jednoduché vzory, ideálně pouze nějaká nepříliš křiklavá až nevýrazná barva, kterou dítě vydrží mít rádo delší dobu. 

 

Nabízíte nebo sháníte dětskou židli?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

 

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupi použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.
Teakový nábytek
 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN