Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

Dětské psací, pracovní a PC stoly

Dětské psací stoly...

 

Dětské pracovní stoly bývají nejvýraznější částí pokoje a hlavně místem, u kterého dítě stráví většinu času poté, co přijde ze školky či ze školy.
Kvalitní pracovní stůl snižuje riziko bolesti svalů, kloubů i zad a každé dítě by ho mělo mít ve svém pokoji nejpozději při nástupu do první třídy.

 

Pravidla výběru

Hlavním pravidlem je, že by si dítě samo mělo zkusit, jak se mu u stolu sedí, nejlépe rovnou i s židlí – ideální je oboje vybírat najednou.
Vzhledem k tomu, že by se dítě mělo rádo učit novým věcem a vzdělávat se, je důležité vybrat nejen stůl, u kterého se dobře sedí, ale zároveň takový, který se dítěti bude líbit a bude se mu hodit d pokojíčku.
Pro děti jsou nejvhodnější nastavitelné pracovní stoly, jelikož rychle rostou a výšku stolu je nutné neustále upravovat – v jiném případě by bylo nutné kupovat dítěti stále nové stoly a to je finančně velmi náročné. Nastavit přitom můžete i sklon desky stolu podle činnosti (například při kreslení se hodí desku naklonit).

 

Velikost stolu

Stůl by měl být přiměřeně velký, děti na své každodenní aktivity potřebují dostatek prostoru. Měla by se na něj minimálně vejít bez problémů velká čtvrtka, a to i v případě, že je na stole vše, co je navíc potřeba – lampička, košíčky s tužkami, hromádka sešitů nebo u starších dětí třeba počítač.
Zároveň je nutné stůl vhodně umístit, neměl by zabírat většinu dětského pokoje.

 

Další možnosti

Pokud je Vaše dítě starší, za zvážení by stál také počítačový stůl. Tento typ stolu sice nebývá přizpůsobitelný výšce dítěte, ale potomek rozhodně ocení dostatek prostoru pro všechny fyzické části počítače. Důležité ale je dávat pozor na to, že plochý monitor by měl být vzdálen asi 60 centimetrů od očí.

Pokud Vaše dítě už stůl příliš nepoužívá a je starší, mohl by mu postačit konferenční stolek, který zabere méně místa a dospívající by tak měl ve svém pokoji více prostoru. 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

     

Všechna práva vyhrazena. © 2018 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN