Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

KOŽENÁ SEDACÍ SOUPRAVA - 2 KŘESLA + 1 TABURET

Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
TypProdej
UrčeníObývací pokoj
DruhSedací soupravy
Datum09. 01. 2023
InzerentHana ŠPINAROVÁ
Telefon602395779
RegionPraha
MěstoPraha
Cena
19000 Kč
Text inzerátu:

KOŽENÁ SEDACÍ SOUPRAVA - 2 KŘESLA + 1 TABURET

PRODÁM luxusní kožený sedací set ve stylu CHESTERFIELD = 2 křesla + 1 taburet. Dovoz z Anglie – před 4 roky, velice málo používané, ve výborném stavu, nic není (ani područky ani sedací části) vůbec opotřebované. Materiál: velice kvalitní kůže nádherné vínové barvy v kombinaci s pravým dřevem z kaštanu. Křesla (2 stejná): jsou velice pohodlná, zádová část vysoká s možností opření (položení) hlavy, výška od země: 110cm, sed je výši: 50cm. Křesla se otáčí kolem své osy na 1 noze. Křeslo má ve svojí nejširší části (což je vnější strana područek): cca 78-80cm a přibližně stejně tak je i v maximu hluboké (měřeno od nejzazší vnější části polstru za hlavou - vzduchem - k přední vnější části sedací). 1 taburet - kulatý, průměr horní polstrované části: 45cm, výška: 45cm, 4 nohy. Tento sedací set zkrášlí každý interiér a dodá mu punc pohodlí a luxusu. Cena: 19.000,--Kč. Odběr v Praze-10.
Poptávkový formulář
(povinná pole jsou označena tučně)
Jméno
Telefon
Email
Text

(Do políčka opište čísla z obrázku)
edit Editovat inzerát / edit Smazat inzerát
Materiály nábytku

 

Materiály používané pro výrobu nábytku můžeme rozčlenit do několika skupin. Odlišnost je jednak v jejich vzhledu, ale také v ceně.

 

Lamino (LTD) – z tohoto materiály jsou zhotoveny korpusy skříněk, ale lze z nich vyrobit i zajímavá dvířka kuchyní. Využití je pro veškerý nábytek. Lamino se nedá plošně upravit.


Folie - Folie je nejčastějším materiálem pro výrobu kuchyňských linek. Jedná se o tzv. MDF desku opatřenou povrchovou folií. Předností tohoto materiálu je značná odolnost. Folie lze vyrobit v dřevodekoru, lesklé či jednobarevné. Použití folie: kuchyňská a koupelnová dvířka.


Dýha - Dýhu je dobré si zvolit v případě, že chceme naše dvířka ozvláštnit nevšedním vzhledem exotických dřevin. To se využívá především při tvorbě moderních kuchyní, ale také při realizaci dalšího bytového nábytku – jak na korpusy, tak i dvířka.


Lak - vyznačuje se tím, že se na MDF desku nastříká požadovaná barva. Výhoda tedy spočívá v širokém výběru barev. Povrch nalakovaných dvířek může být buď matný nebo vysokolesklý. Na moderních kuchyních působí vždy velmi luxusně. Lze využít i na koupelnový nábytek.


Masiv - jedná se o klasiku s nadčasovým designem, který se neokouká, a proto je stále v oblibě. K dispozici je spousta dřevin, například bříza, dub, olše, buk, smrk a další. Volba je též v různých tvarech frézování. Nejdostupnějšími typy dřeva jsou borovice a smrk.


Alu - Alu jsou hliníkové rámečky, ve kterých se jako výplň používá nejčastěji sklo. Použití: při výrobě moderně-technických kuchyní. Dá se vytvořit kombinace se všemi výše zmíněnými dvířky.


Thermopal - Jedná se o oblíbený mladý materiál. Je charakteristický svým vysokým leskem v barevných odstínech či dřevodekorech. Dvířka jsou zcela plochá, jako je tomu i u lamina.


Laťovka - je masivní deska, ze které se vyrábí korpusy, ale i dveře bytového nábytku.

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupě použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.

 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2023 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN