Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

 

Pokojová stěna SPĚCHÁ

Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
TypProdej
UrčeníObývací pokoj
DruhStěny, skříně a sestavy
Datum17. 06. 2020
InzerentLucie Vondráková
Telefon720156628
RegionPraha
MěstoPraha
Cena
2000 Kč
Text inzerátu:

Pokojová stěna SPĚCHÁ

Prodám kompletní pokojovou stěnu: Truhlářská práce, dekor třešeň, police nastavitelné do různých výšek (předvrtané dirky) Knihovna, televizní stolek, skřínka nad TV stolkem, polička nad TV stolkem, šatní skříň, horní skřínka na šatní skříni, stolová deska, 2 nástavby na stůl, polička se zářivkou, skřínka s bodovkami a skleněnými policemi mezi stolní nástavby. Kontejnery (šuplíky) nejsou součástí, nicméně stolová deska se přivrtává z leva ke skříni a stůl můžete =řidělat L-kama do zdi (pířpadně taky mohu poskytnout). Stůl - běžné opotřebení Nástavby - 2 místa na poličkách jsou očouzená od svíček (foto, není to spálené) Levé dvere od skříně "ohlodané" od vytíráníPři demontáži nás překvapil jeden šroub na boku skřínky, která patří na šatní skříň (foto) Celá stěna už je rozebraná na jednotlivé kusy nábytku (skřínky) a připravena k odvozu Nejvyšším kusem je knihovna (boky a záda - 247 cm) Preferuji odběr jako celku, ale lze se dohodnout. Odvoz vlastní (Praha 5 Zličín). Pokud budete mit zajem, poslu vice fotek (hlavne ty popsane nedostatky, abyste vedeli, o co jde) Spěchá
Poptávkový formulář
(povinná pole jsou označena tučně)
Jméno
Telefon
Email
Text

(Do políčka opište čísla z obrázku)
edit Editovat inzerát / edit Smazat inzerát
Matrace

 

Spánek je velice důležitý pro udržení zdraví. Proto jsou matrace nezbytnou součástí našeho života. Kvalitní matrace Vám zajistí klidný spánek, proto stojí za to, zakoupit pro sebe i svou rodinu kvalitní matrace i rošt.

Existují však různé typy a druhy. Rozdělujeme je na měkké a tvrdé, ale také na:
 

Latexové – jsou měkké a pohodlné, z přírodního materiálu. Díky malým otvorům může matrací cirkulovat vzduch, tudíž se udržuje lépe čistá, suchá a chladná. Nevyvolává alergie a nepříjemné pachy.

 

Pěnové – neboli Polyuretanové pěny – jsou vysoce pružné matrace, které mají vlastnosti obepnout křivky těla a zároveň poskytnout oporu. Absorbuje pohyby těla, tudíž nejsou přenášeny pohyby na partnera.

 

Pružinové – její hlavní materiál je kov. Má skvělé stabilní vlastnosti, takže i tenhle typ matrací mají velmi dobrou podpůrnou strukturu.

 

Lamelové – je to ortopedická matrace, která uvnitř ukrývá lamelový rošt. Díky roštu se páteř neprohýbá, ale je ve vodorovné poloze.

 

K matracím neodmyslitelně patří i rošty. Stejně jako máme různé typy a druhy matrací, tak máme i různé druhy roštů.

 

Rošty
 

Lamelový rošt - polohovatelný: umožňuje různé úpravy pod hlavou, zády, bederní páteří a nohou. Poskytuje podporu při spaní i sezení.

 

Lamelový rošt – pevný: Je složen z jednotlivých pružných lamel. Tyto lamely bývají nejčastěji ze dřeva. U většiny těchto roštů je možné nastavit tuhost středových lamel a přizpůsobit tak ideální tuhost lůžka.

 

Laťkový rošt - je vyroben z latí, který může spojovat textilní popruh. Maximální rozestup mezi jednotlivými laťkami by měl být 4 cm. Tento typ roštů je vhodný pro vyšší typ pěnových matrací.

 

 

 

 


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Online bazar nábytku umožňuje inzerci zdarma pro soukromé i firemní účely.
Prodej či koupi použitého i nového vybavení bytů, domů, chat, zahrad, kanceláří a provozoven.
Teakový nábytek
 

www.NÁBYTEK-BAZAR.eu
 


 Sitemap Czin.eu | Seznam | Google

Všechna práva vyhrazena. © 2020 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN