Bezplatná inzerce nového i použitého nábytku, doplňků a vybavení

Pěkná sestava do pracovny či obyváku IKEA EFFEKTIV

nahled
nahled
nahled
nahled
nahled
Datum06. 01. 2019
UrčeníPracovna a kancelář
DruhSestavy
TypProdej
Inzerent
Telefon724050637
RegionJihomoravský
MěstoBrno
Cena
7990 Kč
Text inzerátu:

Pěkná sestava do pracovny či obyváku IKEA EFFEKTIV

Pěkná sestava do pracovny či obyváku IKEA EFFEKTIV – černohnědá dýha – velmi pěkně zhotoveno viz detaily fotek hrany krásně zaoblené, dýha – stav nábytky velmi pěkný - 2 x velká skříňka na soklu bez dvířek výška 94 x šířka 85 x hloubka 43 cm PC 4190,-- Kč / kus - 2 x velká skříňka na soklu s dvířkama výška 94 x šířka 85 x hloubka 43 cm PC 5490,--Kč / kus - 2 x nástěnná skříňka k montáži na zeď nebo možné postavit na nábytek jako na fotce (třeba jako TV stolek) s dvířkama výška 42 x šířka 85 x hloubka 36 cm PC 2990,--Kč / kus + 2 x volná dvířka viz foto( na jedné půlce chybí úchytka) PC 1300,--Kč a 1 x volný sokl 85 x 43 x 14 PC 1390,--Kč možno použít třeba na horní skříňku na TV stolek viz foto. Původní cena za komplet byla 28.030,--Kč
Poptávkový formulář
(povinná pole jsou označena tučně)
Jméno
Telefon
Email
Text

(do políčka opište čísla z obrázku)
edit Editovat inzerát / edit Smazat inzerát / edit Sdílet
***
Matrace

Spánek je velice důležitý pro udržení zdraví. Proto jsou matrace nezbytnou součástí našeho života. Kvalitní matrace Vám zajistí klidný spánek, proto stojí za to, zakoupit pro sebe i svou rodinu kvalitní matrace i rošt.

Existují však různé typy a druhy. Rozdělujeme je na měkké a tvrdé, ale také na:
 

Latexové – jsou měkké a pohodlné, z přírodního materiálu. Díky malým otvorům může matrací cirkulovat vzduch, tudíž se udržuje lépe čistá, suchá a chladná. Nevyvolává alergie a nepříjemné pachy.

 

Pěnové – neboli Polyuretanové pěny – jsou vysoce pružné matrace, které mají vlastnosti obepnout křivky těla a zároveň poskytnout oporu. Absorbuje pohyby těla, tudíž nejsou přenášeny pohyby na partnera.

 

Pružinové – její hlavní materiál je kov. Má skvělé stabilní vlastnosti, takže i tenhle typ matrací mají velmi dobrou podpůrnou strukturu.

 

Lamelové – je to ortopedická matrace, která uvnitř ukrývá lamelový rošt. Díky roštu se páteř neprohýbá, ale je ve vodorovné poloze.

 

K matracím neodmyslitelně patří i rošty. Stejně jako máme různé typy a druhy matrací, tak máme i různé druhy roštů.

 

Rošty
 

Lamelový rošt - polohovatelné: umožňuje různé úpravy pod hlavou, zády, bederní páteří a nohou. Poskytuje podporu při spaní i sezení.

 

Lamelový rošt – pevný: Je složen z jednotlivých pružných lamel. Tyto lamely bývají nejčastěji ze dřeva. U většiny těchto roštů je možné nastavit tuhost středových lamel a přizpůsobit tak ideální tuhost lůžka.

 

Laťkový rošt - je vyroben z latí, který může spojovat textilní popruh. Maximální rozestup mezi jednotlivými laťkami by měl být 4 cm. Tento typ roštů je vhodný pro vyšší typ pěnových matrací.

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Online bazar nábytku a použitý nábytek na prodej.
Nábytek-Bazar.eu nabízí vybavení bytů, domů, chat a zahrad, kanceláří a provozoven. Zde prodáte i koupíte nový, starý, zánovní a použitý nábytek.


Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

Prodej nábytku | Sitemap Czin.eu

    

Všechna práva vyhrazena. © 2019 Nabytek-Bazar.EU
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN